Preporuka za hosting pocetnik

Do sad sam imao blog na bloggeru. Odlucio sam konacno kupiti hosting i domenu. kako da znam sta mi je bitno kod odabira hostinga. volio bih da mogu taj hostinh povezat sa vise domena. e to mi treba, dalje treba da mogu i adult sajt napravit tako da je i to dozvoljeno na hostingu. evo nije vezano za hosting al pitanje posto sam radio samo na bloggeru oce mi bit problem radit u wordpressu. ne mislim nista puno radit pisat tekstove i stavljat slike i klipove. fala na savjetima

Odaberi bilo koji paket kod nekog domaćeg providera, čisto jer si početnik pa da imaš podršku na svom jeziku. Svaki paket ima mogućnost hostanja 1,2,3,4,5… domena, mislim da je oko 25-30kn/god dodatna domena, a ako si početnik teško da ćeš limite koje ti pružatelj usluge daje iskoristit do kraja.

cijene su ti od 200kn/god do 800kn/god, kako di naletiš :stuck_out_tongue:

Primjer

Moja preporuka Studio4web, ja ih koristim preko 5 godina i nikad nijednog problema nisam imao, nisu skupi, podrška odlična, sve na hrvatskom, ukoliko budeš uzimao još možeš iskoristit 15% popusta korištenjem koda navedenog dolje u mojem potpisu

Moja ti je preporuka BSP Hosting koristim ga i nigdje nikada problema nema

a hostgator? njih hvale. kako da znam koliki mi hosting treba. kako da znam koliko posjeta moze izdrzat neki paket.

Moja preporuka je BSP Hosting (Hosting za privatne i poslovne korisnike - BSP Web Hosting). Koristim ih vec mjesecima i imam samo rijeci hvale za njih.

BSP najpovoljnija cijena i dobra kvaliteta, koristim ga oko pola godine

fala na preporukama, a moze li mi neko na ostala pitanja odgovoriti.

evo vidjeh da je na hostgatoru moguca skroz jednostavna instalacija wordpressa. to mi je super posto o tom veze nemam. i jel poztoji neki naziv za hosting na koji mogu nakacit domena koliko zelim ili to mogu vidjet samo u njihovoj ponudi. to mi je izuzetno bitno da mogu stavit lupam 10 domena (sajtova) na jedan hosting. izvinjavam se ako smaram

Jako jednostavno je to i na BSP Hostingu u 2-3 klika

to možeš vidjeti samo u ponudi ali uvijek se može dogovoriti da ti prošire uz neku određenu naknadu, sve ovisi koliko ti treba

Zato kontaktiraš hostera (hosting tvrtku) i oni ti sastave paket po tvojim potrebama, sada ti je moja preporuka BSP Hosting.

Zašto ne strani hosting?

Zato što tek počinješ sa “tim poslom” i neznaš puno (vjerovatno) pa će ti bolje doći podrška na Hrvatskom jeziku

Rekao bih, iPage ili hostgator. To su provjerena imena.

Da ali su strani hosting provajderi, a dotični je po svemu sudeći početnik i nezna skoro ništa (bez uvrede) zato mu je bolje za početak domaći hosting.