Preporuka za hosting pružatelja koji bi mi pomogao prebaciti stranice s Webmedia.hr?

Poštovanje svima.

Kod tvrtke Webmedia sam početkom godine kupio 2 hosting paketa i od tada nije prošlo mjesec dana a da stranice teško učitava ili da server radi ispravno. Trenutno su mi jedne web stranice umalo više od 24 sata offline. Kada god dođe do problema i kada srede problem prikazuju mi se stranice koje su bile aktualne prije 3 ili više dana a svi novi tekstovi koje sam unio u stranicu su bespovratno izgubljeni.

Na telefone se ne javljaju te se nadam da će barem ovo vidjeti i odgovoriti kada bi server mogao doći online.

Na bilo koji upit tehničke podrške odgovaraju površno a imam osjećaj kao da se niti ne trude shvatiti problem. Njihove usluge su zaista jefine no vjerujem da i za tih 100 tinjak kuna godišnje mogu očekivati kakvu takvu podršku i rješenje problema kada nastane.

Redovito imam problema što nemogu pristupiti stranicama te mi svaki puta kažu da sam se pokušao prijaviti na cpanel sa krivim podacima što nikako nije istina jer stalno koristim iste podatke a niti kolege sa drugih kompjutera u drugom gradu nemogu pristupiti.

Dali netko može preporučiti nekog ozbiljnijeg hosting pružatelja usluga koji bi mi pomogao prebaciti internet stranice ?

Ispričavam se radi ovakvog posta i toga što imam samo jedan post no mogu administratoru foruma dati svoje pune podatke .

Goran

Probaj vidjeti u mom potpisu, imaš i usporedbu. Koliko para, toliko muzike. :slight_smile:

[quote=“gp43”]Poštovanje svima.

Kod tvrtke Webmedia sam početkom godine kupio 2 hosting paketa i od tada nije prošlo mjesec dana a da stranice teško učitava ili da server radi ispravno. Trenutno su mi jedne web stranice umalo više od 24 sata offline. Kada god dođe do problema i kada srede problem prikazuju mi se stranice koje su bile aktualne prije 3 ili više dana a svi novi tekstovi koje sam unio u stranicu su bespovratno izgubljeni.

Na telefone se ne javljaju te se nadam da će barem ovo vidjeti i odgovoriti kada bi server mogao doći online.

Na bilo koji upit tehničke podrške odgovaraju površno a imam osjećaj kao da se niti ne trude shvatiti problem. Njihove usluge su zaista jefine no vjerujem da i za tih 100 tinjak kuna godišnje mogu očekivati kakvu takvu podršku i rješenje problema kada nastane.

Redovito imam problema što nemogu pristupiti stranicama te mi svaki puta kažu da sam se pokušao prijaviti na cpanel sa krivim podacima što nikako nije istina jer stalno koristim iste podatke a niti kolege sa drugih kompjutera u drugom gradu nemogu pristupiti.

Dali netko može preporučiti nekog ozbiljnijeg hosting pružatelja usluga koji bi mi pomogao prebaciti internet stranice ?

Ispričavam se radi ovakvog posta i toga što imam samo jedan post no mogu administratoru foruma dati svoje pune podatke .

Goran[/quote]

Poštovani,

Nažalost ne razumijem kada se naši djelatnici ne javljaju na telefon?

Također ne razumijem kada ste otvorili ticket a da ste dobili površan odgovor ili da niste dobili odgovor?

Također su trenutačno kolege online na live podršci te ste tamo mogli dobiti odgovor na vaš upit.

Ukoliko imate problema s prijavom na Cpanel slobodno nam pošaljite podatke u ticket i provjerit ćemo što vas blokira i da li vas nešto blokira.

Također bih vas zamoliio da nam pošaljete naziv vaše stranice u ticket kako bi smo provjerili.

Lijep pozdrav,

Josip

Webmedia.hr

Meni je dovoljno da vidim u kakvom je stanju njihov sajt. Kupi host vani pa 5$ mj i trpaj koliko želiš. Hostgator ti je jeftin, jednostavan.
Ako već ne možeš kupovat vani kupi kod infoneta kod nas, ljudi se barem trude i stalno su na usluzi.

Da nije toliko manjkav taj “relevantni popis” možda bi ga i mogao preporučivati.

Npr. najmanje 2 naša partnera (svaki!) su jača od najmanje 4 firme s tog popisa, a na popisu nema niti Netdomene, koja je jača od 6 firmi s tog popisa.

Dakle, kako se mi ionako ne bavimo maloprodajom pa nema nekakvog sukoba interesa, ne obmanjuj ljude s netočnim i nepotpunim informacijama.

IMHO, Netdomena je možda prije par godina bila vrijedna spomena i linkanja, ali danas nije. Pogledaj im samo web stranicu. :wink:

Ja ne kažem da je moja usporedna tablica najrelevantnija na svijetu, ali je najbliža stvarnom stanju prema meni trenutno dostupnim informacijama.

Stranice su migrirane kod drugog hostinga. Webmedia - jeftini ste al nevaljate te novce. Amaterizam do kraja

Poštovani,

Želim Vam puno sreće s drugim providerom i da vam transfer prođe što bolje može i bez ikakvih problema:)

Čudno je samo da nakon prijašnjeg posta niste otvorili niti jedan ticket, niti jedan live chat, niti jedan telefoski poziv ili sl.

Dapače mogli ste se pozvati na ovu temu.

U svakom slučaju želimo Vam sve najbolje.

Lp,

Josip

Ali serveri su u Zagrebu i Google će ti slati više posjeta zbog toga.

Mda.
Ako je server u Zagrebu nije važno što je sajt offline. :mda:

Pozdrav,

Nije mi jasno kakve to ima veze?

Naime nisam htio ništa više pisati jer je očito ova tema otvorena da bi se nas “ocrnilo” ali neka:)

Sam naziv teme je dosta “Google frendly” pa zato pomišljam na to.

U svakom slučaju nakon otvaranja ove teme i za vrijeme otvaranja ove teme navedeni “korisnik” nas nije niti jednom kontaktirao i pitao nas da li ima problema s njegovom stranicom iako su u to vrijeme kolege bile na live chatu, odgovarale na tickete i naravno javljale se na telefon.

Pa ako ništa drugo nakon što je vidio da smo odgovorili na ovaj post mogao nam je u krajnjem slučaju poslati i privatnu poruku ovdje na forumu ako nas baš "nigdje " nije mogao dobiti.

Lijep pozdrav,

Josip

Mislim da je to poprilično mlada tvrtka i da još nisu dobro izorganizirati. Znam i sam da imaju poprilično problema… Ja preporučam infonet…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja