IPTV preporuka i iskustva

9€ za žnj iptv koji će vjerojatno otići brzinom koji je i došao? Ne hvala radije uzmem sličnu listu za 5€ mjesečno (koju i koristim) ili jednu od onih koju najviše hvale kod nas (10-12€)…

@Q_Line jel koristiš tu listu, jel ima hr programa?

1 Like

Koristio sam testno 1 mjesec, radila je lista skroz ok, ima maleni buffer (serveri su ocito “jako daleko”), ali ne sjecka se slika ili ne prekida kanal koji se gleda.

Vidim da ih raja sada masovno koristi, svi “bjeze” iz EU zbog ovoga sto je bilo u Njemackoj u vezi IPTV servera i sl.

Imas na tom linku opciju “Contact” negdje i cim je kliknes automatski dobijes poruku od njih sa testnim linkom od dva dana (moras biti logiran s nekim accountom).

izvinjavam se na offtopicu, nmg da nađem na googleu … šta je bilo?

Na Google nema baš puno javno informacija u vezi toga, a i tužilaštva taj piraterizam su drugačije nazivala … teško ćeš naći igdje ovo IPTV u zvaničnim izvještajima.

Pa “organi reda” su čini mi se početkom decembra prošle godine bili pogasili dosta servera s kojih se stremao IPTV s njemačkih IP adresa… član sam par tih grupa na FB-u i vidio sam opšti potop ovih što su prodavali liste … ili su nestali ili se raja masovno tužila na njih, pa su vraćali sve nazad … uglavnom vidim da je bio opšti haos bar kod 90% ovih što su po Evropi, a s Balkana su, prodavali IPTV uslugu… ilegalno naravno. Sada su poskupili mjesečne ili tromjesečne liste za oko 20% pravdajući se upravo svime što su nanovo trebali podašavati …

To ti je ukratko :slight_smile:

1 Like

Ukratko ovo je bilo, xstream platforma je bila srušena a većina providera je imala svoj IPTV preko njih pa su morali prebacivati na neku drugu platformu…

1 Like

Ja sam cuo da je imati sajt sa filmovima mala maca prema iptv. Valjda je to mnogo vise kaznjivo

I jedno i drugo je kažnjivo, ali na IPTV “unutra” zna biti čitav Pay Box sa 30 kanala i na svakome Premium filmovi, zato je to što rade s IPTV i “teže” od Filmovizija i sl. filmskih domena koje su bile ili ih ima i dan-danas.

Rijetko kada sam ih baš koristio, više testno da vidim koje je to čudo unutra :slight_smile:

1 Like

2 mjeseca kod njih, a stranica stara 22 dana? Nešto brzo idu mjeseci kod tebe, to onda ispada 24€ za jedan normalan mjesec pretplate? :rofl:
Još jedan koji će otići još brže nego što je došao…

2 Likeova

A od kud je ta firma? Ne vidim ime firme na stranici? Kome si uplatio iznos i kako ? Po meni cisti scam.

Ja probao kod Kineza test listu.
Nije neki izbor kanala a hoce i de koci

Zadnjih par dana kako su “kineske liste” postale praaaavo popularne (bar se priča o njima), vidim cijena IPTV-a je ponovo pala ispod 10€ za mjesec kako je i bila prije “potpopa” prošle godine.

Sada su opet 7-8€ mjesec…

Imas grupu na FB “TV preko interneta” tu imas dosta preporuka

1 Like

Znači ti si tamo, jer su baš u toj grupi navalili s upitima o kineskim listama :slight_smile:

2 Likeova

Ja koristim ove i zadovoljan sam. Nema stopanja sto je najbitnije.

PlayTV Media imas ih na kp i na facebook, topla preporuka!

Ja koristim TerminatorIPTV i zadovoljan sam. Ima oko 600 kanala, iako piše na stranici 1000… no i tih 600 mi je previše haha… Plaćam €4, ali ušao sam za vrijeme božićne akcije, inače je €7 mjesečno. S obzirom da uz programe imaju i Filmove (jako puno domaćih) i nekoliko serija (the witcher, itd.), mislim da je isplativo.

Ne mogu da ostvarim kontakt sa terminatorom.
Da li je ova dobra za 25 dolara na godinu dana?

Uzmes test pa vidis, i da je 10$ za godinu, nije super cijena ako steka stalno. Ja sam i dalje na nova iptv za 5€ mjesec, neki hvale aliexpress liste kojih ima za 25$ godina, najbolje ti je probati prvo, i najsigurnije je uzimati mjesec po mjesec.

[email protected]
Preko 1500 sadržaja…
Kod njih sam 5 godina.
Prva liga su, inače iz Zagreba.
Test dobijete 2 dana i ako vam se svidi uzmete ako ne nikom nis.

Ako si u EU nebih ti predložio kupnju ovih stvari preko amazona ili ebaya.