Preporuka za webshop

Kolega i ja istražujemo webshop-ove, ali nikako da se odlučimo za nešto pa je svaki savjet dobrodošao.

Dakle treba nam nešto što ima:

• ponuda usluga i proizvoda (trenutno ih je 2000, a računamo da će ih biti 5-10,000 kad sve pokrijemo)
  • dodavanje neograničenog broja slika i videa uz usluge ili proizvode
  • višejezičnost (osim kod korisničkog sučelja još ako može u adminu…)
  • ako tak nešto postoji seo mogućnosti do perverzije da ak treba svaki proizvod može imati svoj custom link :o
  • poželjno da je bazirano na Linux platformi da ne plaćamo dodatni hosting

za prvu ruku ne bi nudili plaćanje karticama jer teško da bi promet pokrio taj dodatni trošak (većinu robe trenutno šaljemo pouzećem)

nekako mi najbolje zvuči neko besplatno rješenje samo se bojim koliko bi onda kasnije bio problem ako bi prelazili na neko komercijalno rješenje?

Naravno, ako imate svoju ‘ponudu koja se ne može odbiti’ slobodno je pošaljite! :wink:

[quote=“Ivan Bajlo”]Kolega i ja istražujemo webshop-ove, ali nikako da se odlučimo za nešto pa je svaki savjet dobrodošao.

Dakle treba nam nešto što ima:

• ponuda usluga i proizvoda (trenutno ih je 2000, a računamo da će ih biti 5-10,000 kad sve pokrijemo)
  • dodavanje neograničenog broja slika i videa uz usluge ili proizvode
  • višejezičnost (osim kod korisničkog sučelja još ako može u adminu…)
  • ako tak nešto postoji seo mogućnosti do perverzije da ak treba svaki proizvod može imati svoj custom link :o
  • poželjno da je bazirano na Linux platformi da ne plaćamo dodatni hosting

za prvu ruku ne bi nudili plaćanje karticama jer teško da bi promet pokrio taj dodatni trošak (većinu robe trenutno šaljemo pouzećem)

nekako mi najbolje zvuči neko besplatno rješenje samo se bojim koliko bi onda kasnije bio problem ako bi prelazili na neko komercijalno rješenje?

Naravno, ako imate svoju ‘ponudu koja se ne može odbiti’ slobodno je pošaljite! ;)[/quote]

Ja bih vam svakao preporučio Virtuemart. Pokriva sve stavke koje zahtjevate i k tome ima veliku mogućnost hendlanja s linkovima. Naravno, bez problema vrti tu količinu artikala. Isto tako podržava brojne integracije sa svim payment gateway sustavima. Ukoliko imate dodatnih pitanja u vezi s tim, slobodno me kontaktirajte na PM.

Probaj na Kliks.com.hr vidjeti.

Koliki vam je budžet za projekt?

za početak maksimalno nekih 15-20,000 ako dođe do nekog znatnog povećanja prodaje (a da pritom nismo zatrpani narudžbama od 5 kuna ;)) onda bi se dalo ulupati još

Magento može sve što tražiš i to sa community editionom (besplatno, open source).

Ja bi to ipak riješio sa Prestom!

Prestashop je za mene najbolji webshop. Teme su smarty, tako da mozes sam sebi napravit temu…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja