Prepuštam Web stranice

Zbog prestanka rada prepuštam web stranice www.studio.hr
Zainteresirano se mogu javiti putem PM-a

Poklanjaš? Prodaješ poslovanje? Poklanjaš web stranicu? Prodaješ web stranicu?

Nije mi jasno što ti daješ/nudiš i da li tražiš zauzvrat nešto ili ne.

Naravno da tražim nešto zauzvrat, o tome možemo putem PM-a.
Studio je deset godina moga života i bitno mi je da to prepustim nekome tko će se o tome nastaviti brinuti.
Koliko god to glupo zvučalo novac nije naj bitnija stavka i mislim da ćemo se oko toga najlakše dogovoriti!

1 Like

Daj mi molim te sibni sve Informacije na PM, mozemo se kasnije cuti i preko skypea.

Čisto dobronamjeran savjet - informiraj svoje klijente (web hostinga i ostalog) o ovoj odluci, ukoliko nisi. Mislim da im ne bi bilo drago saznati ovo slučajno i na ovaj način (a postavio si link prema stranici tako da svakako mogu naić na ovo).

Poslah PM, pa molim javi detalje.Hvala

Poštovani,
Klijenti su obaviješteni da prestajem s radom. Na kraju krajeva klijenta ne možeš prodati, klijent ide tamo gdje on hoće! Klijenti sami biraju s kim će poslovati, danas jesu sutra nisu!
Javi ću Vam detalje na PM!

Poštovanje,

javio sam Vam se na PM i na Skype no nisam dobio odgovor. Ako se mozete javiti na PM.

Hvala

Niko nije rekao da prodajete klijenta/e i da se to može (mislim da nije nužno personiranje u javnim objavama, no dobro), već sam samo htio dobronamjerno napomenut da bi klijenti (ako nisu upoznati) mogli bit “iznenađeni i uvrijeđeni” ako slučajno na ovaj način saznaju za prodaju. Svakako je pohvalno da su već obaviješteni. Svakako sretno s prodajom.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey