Pretposlednji udarac Fejsa

Neko ima princip neko lovu…
Mene realno zaboli gospodin iz gaca, za principima. Zanimam me samo lova, ko vise plati to cu i da koristim

2 Likeova

Meni evo sad blokirase jedan page od 19k na 7 dana. Kakve su ovo smecari uveli zabrane kao da je profil.

Zbog spama :smiley:

Ma jok…nisam danas nista objavio, a ne spamam po toj stranici uopste objavim eventualno jednu objavu u toku dana ili svako dva dana.

Prije bih rekao da je zbog invite za lajk sa laznih profila, kakvi su ovo smecari da covjek ne povjeruje. A ne bih im platio, pa nema sanse.

Pa dobro koliko si otprilike poslao invajtova na page da ti blokiraju?

Danas samo sa jednog profila, max koliko su dozvolili sa tog ali svih 19k je skupljeno tom metodom i share :slight_smile: Ne placam nikad ni na jedan page. Ali nisu ga klasicno ono blokirali na unpublished, nego samo objave.
Kao kad ti profil zablokiraju

Nekako sumnjam da je zbog toga. Ja sam znao poslat jako puno invajtova i nikad se tako nešto nije desilo pa je malo čudno… I ja imam stranicu od 70 000 gdje je pozvano vjerojatno isto toliko ljudi ako ne i više i nikad nešto slično mi se nije desilo…

I meni je ovo prvi put da ovako blokiraju, ali kazem ti nema radi cega drugog biti jer danas nisam nista objavio. Prethodne objave takodjer je sve regularno…

Pa morali su ostaviti razlog zašto su ti blokirali stranicu. Meni su blokirali jednu stranicu za stalno zbog spajanja, lijepo naveli da je zabranjeno spajati stranice koje su različitog tipa i ćao, nikad je više neću dobit nazad.

Kako mislis spajati stranice razlicitog tipa? Spajanje facebook stranica ili svoju facebook stranicu sa svojom www stranicom?

Ako imaš stranicu sa recimo 25000 fanova, i još jednu sa 5000 a slične su tematski onda ih možeš povezati i na jednoj zbrojiti fanove .

Aha, vis to uopce nisam znao da je moguce. Sad mi je jasno zasto se te strancie toliko kupuju…

1 Like