Pretvaranje Facebook profil-page

Pozdrav zanima me dali je moguce ako je fb profil pretvoren u stranicu i obrisana je ta stranica mozeli se ponoviti taj postupak sa istog profila.?hvala

Ne moze …

zanima me zasto mi nije prenjelo lajkove na stranicu sa profila koji sam pretvorio u stranicu

1 Like

Odi prebaci ih sam, nekad ih prenese nekad ne prenese pa moras sam otici tamo ali inace nekad ne dodju svi prijatelji u lajkove pa onda bolje manje ljudi odabrati npr 100 po 100 al u duzem periodu tj u par dana nego sve odjednom sto ti prebaci u minutu al npr od 5k prijatelja dobijes 4 i jos nesto, ali opet kako sam rekao kako kad nekad prebaci sve nekad neki fale.

gdje treba da idem da prebacim sam prijatelje

1 Like

Drug sad sam zaboravio jer sam to radio prije godinu 2 dana, uglavnom moras preko kompjutera, ako mozes otvori fb stranicu i uslikaj ss i stavi ovdje pa ti kazem.

ovako sad izgleda kad udjem sta te zanima jos da slikam koju opciju

De povuci dole malo i opet uslikaj, ako nema ni to postavi mi editora da pogledam to, ako hoces

lakse da vas postavim za editora pa pogledaj
daj link da vas dodam

poslao sam zahtjev za urednika

1 Like

Ako me mozes dodati za prijatelja da te pitam nesto

drustvo imam problem sa spajanjem stranice radi se o tome da stranicu koju zelim spoiti nema je na popisu stranica a admin sam te stranice