Prevara na adsensu

Zašto se posle pitamo kad opadne adsens zarada? Zašto se čudimo kad fb doda nova pravila?
Zabog takvih: www.najzabavno.com
www.mixzabava.com

Bilo bi najbolje da procitas forum pa onda dodas forum linkove i ubacis to prvo pitanje.

ima milion tema, a ima i na jednoj temi link za prijavu takvih stranica

https://support.google.com/adsense/contact/violation_report

što više ljudi prijavi sajt, veća je mogućnost da mu banuju nalog

facebook com/bambbuca > dnevniklipovi com

taj se bambuca ne smiruje … prije 5 godina smo nailazili na njegove sajtove, taj ako nije jedno 50ak adsense naloga provukao kroz ruke nije ništa :smiley:

To se i radilo pre 4-5 godina. Sada ako dobije isplatu jebite me svi skupa.

Vjerovao ili ne, bude 2k-3k klikova i 10 dana po 100 e i isplatis 1000e+ po racunu. A ti reci ne moze :slight_smile:

a nekad je bilo 7000 k € po računu lipi moj, pukneš fb ad sise dare bubamare za 100 e zaradiš 1000 e za dan

i zašto to više nije moguće ?

google smanjio zaradu po kliku ili je facebook poskupio za reklamiranje ili oboje ?

Ja dok sam radio Instant Article pre godinu ipo, na domacoj publici sam imao npr na ulozen 1$ povrat 3$ sa FB reklamom. Naravno, mora da se ubode. Ni sam ne znam zasto sam prestao sa tim :slight_smile: Tj prakticno nisam ni radio. Probao par puta, video da mogu i otisao na drugu stranu… Vazda ostavljam ono sto valja i jurim za onim sto treba malo vise da se pomucim…

2 Likeova

više je razloga

  1. google češće skenira i češće banuje naloge
  2. manja zarada po kliku
  3. fejsbuk poskupio
  4. fejsbuk više ne dozvoljava promovisanje clickbait slika i naslova (mnogo je teže dobiti ad approved, znači i fejsbuk je poboljšao skenere)
1 Like

Dečki hukali pagebreak i na 1k ulaza promocije ima 20k views, pa to ne prolazi. Ali ako misliš da se ne klika i sad i da se ne beru pare, ne beru u Srebreniku, možda malo ljudi radi, ali radi se i kapa fino… Google jeste pooštrio kriterij i račune i fb pegla domene i sve, ali ako znaš slagati i vijesti imas udarne može se.

1 Like

sve to stoji, ali kada bi se sav taj trud koji se sada ulaže u adsense varanje uložio u nešto za strano tržište ili u instagram prodaju, bilo bi u najmanju ruku isto novca … samo kažem prije je bilo 3x lakše i zato su to svi radili

2 Likeova

Poslije ispitnog roka, zadat ću se na DS više i druge stvari aBd. Vidjet cemo kako ce ici :smiley:

facebook com/ groups/1966939620243908/ > velez club

1 Like