Prevara, nije ispunjeno ono za šta smo se dogovorili

Pozdrav,

Danas sam sa jednim tipom dogovorio reklamiranje, ponudio mi je da ce reklamirati na 600K fanova stranicama, i rekao da on svoj sajt reklamira i da ima solidnu posjetu, dogovorio sam da i mene reklamira.
Platio sam mu unaprijed 9 dana (54 evra), pristao sam jer je cijena bila povoljna a dobra ponuda.
Objavio je dva linka, ušla su mi ukupno 4 čovjeka sa njegovih stranica.
Poslao sam mu poruku da prekidam saradnju i da vrati novac jer nije bilo kako je obećao.
Naravno nije odgovarao na poruku. Pare sam jutros poslao na paypal. Šta da radim?
Ima li načina da vratim novac ako ne bude htio da vrati, preko paypala ili nešto?

Stani, koliko se ja razumijem nije te nista prevario. On reklamira tvoj sajt, e sad sto nije nije zaintresiran za njega nije on kriv…

Pazite on drži isti tip sajta i govori da ima bruku posjeta dnevno. A u ostalom nije moguće da su samo 4 covjeka zainteresovana… Kasnije kada sma ga pitao zasto ne reklamira na ostale stranice za koje je govorio izbjegava me. To ne liči na prevaru? I od kad skandal vijesti nisu interesantne bar to interesuje najviše narod…

Ali ako te on reklamira on je ispunio svoj dio posla. Sad sto je smatrao da ce biti vise zaintresiranih to je tvoja greska a ne njegova…

E jebiga sad. To je najpametnije, ako je on meni rekao da ce reklamirati na 10 stranica, i reklamira na dvije to je u najboljem redu?

Nisi fino objasnio, ako je tako rekao to je onda prevara. Da sam na tvom mjestu slikao bih te poruke i poslao mejl paypalu pa ti mozda paypal sam vrati novac…

Pokusacu to, u slucaju da ni to ne uspije sa drustvom cu furati ddos mjesec dana. Pa da vidim koliko mu se isplati da vara narod. Hvala

Tako ces se samo u jos vece probleme uvalit

jesi platio preko paypal mozes povratit novac

Napiso je da je platio preko paypal. Otvori case na paypal i objasni situaciju i posalji slike.

1 Like

Ako te je lik reklamirao a imao samo 4 upada, možda uopće nije čudno ako je recimo portal sa erotskom tematikom a ti si išao sa rekalmom za agrokulturu, ili kremom protiv čelavosti…

Koje su tematike?

Isto tako 600k posjetitelja od 1sekunde, ili web koji ima istu tematiku kao tvoj oglas i ima 1000 posjeta dnevno sa solidnim 5-10 minuta, i bounce ispod 20%…

Naravno da ovaj drugi! Barem što se tiče mene.

Sve ovo što si naveo je toliko općenit da svatko može svoju priču stvoriti.

A ovo sada DDOS je spuštanje na nisku razinu.

Da li si tražio ispis od google analy. ili neke statsitike posjeta?

AKo je rekao 10 a reklamirao te na 2 onda je prevara. Samo kako to dokazati, ili vratiti novce, što te pretpostavljam zanima?

Nije mi toliko više do tog novca, nego što je ispao bezobrazan.
Nudio mi je jedno a kasnije druga stvar, kako mi je pričao da ima i slao linkove svojih stranica reko isplati se, kad je počeo da reklamira, kasnije ga pitam sto ne objavljujes na ostale kaze kao ceka kolegu da dodje da mu da profil pa ce onda… Prevarant me je ii blokirao na fb, nema veze ne znaci mi nista tih 50 evra, nego samo mi nije jasno kako moze da prlja obraz za te pare… Čak sam mu i ponudio pošto je samo odradio jedan dan da obračuna taj jedan dan duplo skuplje da ostatak vrati nije htio… Samo je ignorisao i blokirao me… Nema veze veceras cu okaciti chat cijeli i ime i prezime njegovo. Pokušaću i paypalu poslati. Pozdrav