Prevare preko Google Adsense-a

mislim da će veoma brzo dobiti ban od google-a :grin: Google je veoma ozbiljan po ovom pitanju kršenja smernica u današnje vreme .Naročito za ovakve stvari

Takve stvari prolaze godinama i još će godinama i prolaziti, samo ljudi su oprezni kod nekih stvari i manje više nemaju problema.

I onda se pitamo mi publisher-i, iz HR, SR, BiH, a što nam je mala cena klika Pa eto imamo neke dokaze gore pomenutih ( što verovatno nisu jedini takvi) zbog upravo takvih i dalje ćemo se boriti za mizeruju cene po kliku a advertisersi gubiti lovu

nije baš tako, ne može se porediti stanje danas i prije 5 godina … prije 5 godina je ovo bilo masovnije i mnogo veće su se pare uzimale … i google je rijetko banovao naloge

Ja sam licno prijavljivao cajeviza.com 5puta sa romanom kako varaju i opet nista. Jer popup vjerovatno pale dnevno na 2-3h i valja sad ubost to vrijeme.

image
image
Evo i Faris jos jedan uposlenik monadpluga.
image image
Tu je i cuveni Aga
image

Ovi iz monada nema sta ne radi od “novi.ba” do prodaje goslim cajeva, do cajeva za potenciju.

1 Like

Pa uzmi screenshot i posalji googlu, i dodaj te linkove opet da vide da pop up radi kad ulazis sa fb-a

Nažalost nije više u mom vlasništvu <3

Mislis presao u vlasnistvo monadpluga <3

2 Likeova

satko ne vadi :grinning:

Na ovom page-u

Svaki link vodi negdje drugo, a ne gdje je FB napisao na linku znaci pise blic.rs, a otvori se smuti.info

Zatim kad otvoris sajt iskoci popup da prihvatite cookije i onda kad kliknete accept ili potvrdi otvori hardcoded Adsense oglas povezan na to dugme. Kontam da ovo ima milijardu klikova dnevno, a i vidim da reach je dobar ovog pagea na linkove im.

Sunce ti! :crazy_face: ovaj ima ravno (nije bi bilo mrsko brojati) 13 adsense oglasa i 46 oglasa MIGD! :open_mouth: pa sve dok ga neko ne prijavi googleu ionda će biti popušlić. Za Migd ne znam kakva su pravila ali bratee sajt je napravljen samo da uzima pare na oglasima Teška spamčina od sajta

1 Like

Nije problem broj oglasa cim se prikazuju nego ova kombinacija popup koji nemos zatvoriti i FB spoof linka.

1 Like

Nisam dobor uhvatio, al dole ispod je odma mgid :smiley: I koliko vidim kod mene nije bilo pop upa ni u jednom od sajtova

Nemos skrolovat nemos nista dok ne kliknes na potvrdjujem, a to je hardcoded neka Adsense jedinica.

vidis ja sam mogo… mozda je do browsera… (probo sam doduse sad i sa Chromom, al nista nemam)

Inace, evo i na ovoj stranici ista stvar (link u prvom komentaru)

lagano ljudi imaju jake stranice i mogli bi dobre pare uzimati “na fer” nacin… em sto se manje brines oko googla, em sto ne krades

Samo koristite brave browser i nema reklama a ako stigne obavestenje za adblock u podesavanjima podesite da blokirate javu i rijesen problem

nije njemu problem sto ne moze vidjet sadrzaj clanka

2 Likeova

Navali narode, još malo pa nestalo

2 Likeova

Ima posla ko zeli da radi…:laughing: