Prevelika zarada

Čini mi se da ovdje nešto ne štima, da čujem vas matematičare

[quote=“Davor7”]Čini mi se da ovdje nešto ne štima, da čujem vas matematičare

[/quote]

Vidim da cpm ne odgovara ukupnoj zaradi, kao i ctr u odnosu na broj prikaza,…

124 klika 24.36€, pa ovo je skoro pa nevjerovatno…ovako nije bilo prije 3-4 godine :smiley:

Mislim da je ovo fotomontaza :wink:

Ako nije problem posalji mi na PM link do stranice da vidim o cemu je rijec.

Ak je na engleskom site onda je to ok…

Nije ok jer znaci da ima jbga posjecen sajt… od 09-13h 30k prikaza, pa nema sanse da bude takva cijena klika (smart pricing ili kako se vec zove), jer nije samo kod nas opala cijena nego i u citavm svijetu…

A takodje ni podaci na slici nemaju veze jedni sa drugim :wink:

meni se čini da je fotomontaža, ne smijem reći link ali radi se o jednom hrv. portalu… planirao sam kupit taj sajt al brijem da tip mulja…

Ovako ne računa niti Šuki.

[quote=“nike”]Nije ok jer znaci da ima jbga posjecen sajt… od 09-13h 30k prikaza, pa nema sanse da bude takva cijena klika (smart pricing ili kako se vec zove), jer nije samo kod nas opala cijena nego i u citavm svijetu…

A takodje ni podaci na slici nemaju veze jedni sa drugim ;)[/quote]

Da , da nisam ni gledo ostalo , samo sam izračunao prosječnu vrijednost klika 0.19 € :elvis: i ctr od 3 % pa reko moguće je.
KAd se sve pogleda onda je nemoguće pogotovo u hr
Netko te pokušava zahebati. :kalashnik

Kada sam vise radio na pisanju clanaka za visokoplacene oglase, dobivao sam .50 EUR po kliku. Istina nisam mogao na taj nacin dobiti vise od par klikova dnevno. Stoga, moguce je toliko zaraditi, ali sumnjam da je moguce na sajtu s nasim jezikom.

Zarada je u drugom planu, MATEMATIKA NE ŠTIMA.

29900 impresija i 124 klika daje CTR 0,41%
Da bi CTR bio 3,02% na 29900 impresija treba 903 klika.

Ako osnovna matematika ne štima onda je vrlo upitno i ostalo.

Ili se možda radi o ovome

:zub: mašala šta sve majka rodi…

Citiram
"…ali radi se o jednom hrv. portalu"

Ako su mu dali takvu sličicu, šta smatraju da je budala?
Ako je tako, ovo graniči s pokušajem prevare.

sa hrv. siteom treba ti cca. 400 klikova za tu cifru (barem meni), prema tome fejk do jaja.

Fino… meni treba 1500 :smiley:

Hvala svima, koga zanima - hrvatski-web.com

Inovativni leteći google oglasi.

Srečom su po pravilima googla :wink:

Yep, tako da možda ona zarada i oni pokazatelji i nisu fejk jer tko zna, možda je jadni google zbunjen kada mora brojati leteća prikazivanja i klikove na takve oglase. :zub:

Jbg, vidi se da je hrvat radio sajt. Sve će napraviti da zaradi a da ništa ne radi.
Možda sljedeći izum budu oglasi koji trče po sajtu :smiley:

ovo je prekršaj TOS-a.

Ovo se lako napravi putem Firebuga, ne treba nista drugo!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja