Prevodim Njemački->Hrvatski i obrnuto

Kako sam naslov kaže povoljno prevodim sa njemačkog na Hrvatski i obrnuto.

po kojoj tarifi? -------------

A chuj, to je individualno, sve zavisi koliki je obujam posla i što se prevodi. Što više posla to cijena pada. Inače prevodim po A4 stranici (Arial font 11- ca. 500 riječi) za 50 Kuna.

Ali ako ima recimo 10 stranica ili više onda umjesto 50 bi cijena bila 35 Kn. po stranici

No i to je fleksibilno, ako te zanima javi se na privatno pa se dogovorimo

Pozdrav,

imas kakvu garanciju za ispravnost gramatike i semantike? Mislim da se ne dogodi da se samo prekopira sadrzaj s google translatora … :smiley:

Daj mi se javi u inbox, napisi mi mail ili skype. . trebat cu kroz par dana tvoje usluge, pa da imam kontakt.

Hvala

Za ispravnost i gramatike i semantike garantiram.

Ja sam u Njemačkoj završio i školu i fax i živio sam tamo i radio preko 20 godina tako da ne brini za to :wink:

Svaka pohvala i preporuka za suradnju sa @mdesign Sve je odrađeno: profesionalno, uredno, brzo.

Definitivno ću se još javiti za buduću suradnju.

Hvala LP

1 Like

Nema na čemu, hvala Vama na pozitivnom rejtingu i urednom plaćanju bez ikakvih komplikacija.

Svakako sam otvoren za suradnju s Vama i Vašim portalom u svako doba.

Pozdrav

Malo da obnovim post, dakle još jednom prevodim sa hrvatskog na njemački i obrnuto :slight_smile:

Preporuke za @mdesign za prevodjenje sa hrvatskog na njemački, povoljno, brzo i kvalitetno, suradnja se nastavlja i dalje…

@vladowsky svakako da se nastavlja i mogu samo reći za @vladowsky da smo se osobno našli danas jer blizu živimo, ali danas nakon odrađenog posla je čovjek došao kako obećano na dogovoreno mjesto iako se prvi put upoznajemo uživo. Inače odavde preko par postova se samo znamo, i još je dao nešto novaca pride (nije pride nego će idući put zato dati manje za isti obujam posla) no meni je bitno da je posao konstantan. Svaka čast i naravno da nastavljamo suradnju i moje preporuke!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey