Prijava na YT kanale - zarada

Ovu je objavu zajednica označila zastavicom i privremeno je skrivena.

Znaci to tako ide?
Dobar biznis

2 Likeova

Sto bi se reklo “idemo u korak sa vremenom”.Pored ove opcije tu je i mogucnost lajkova i pratilaca na IG i FB stranicama kao i organski saobracaj na sajtovima.od blokade YT kanala.
Bili smo zatvorena zajednica ali sada cemo biti vidljiva i sve ce biti odradjeno vrhunski bez bojazni za blokadu YT kanala.
Osobe pod nikovima se jave na diskord zbog provere da li su prave osobe.Samo ja znam kako izgleda osoba.

Ne mogu da editujem pa da dodam, da je zahvaljujuci dijaspori mnogo jak kvalite posete video snimaka od YT kanala, kao i mogucnost da se dobiju od strane dijaspore i pratioci iz tier 1 zemalja,sto znaci englesko,nemacko i ostala govorna podrucja.Zavisno od toga je i cena drugacija.

Ja ne znam šta je sa svim ovim napisanim (postom) pisac hteo da kaže :face_with_raised_eyebrow: :thinking:

1 Like

Kome trebaju subskrajberi,pregledi,pratioci,lajkovi,saobracaj…javi se u porukama.Takodje kome treba zarada za par sekundi na taj nacin sto ce kliknuti lajk,subs,posetiti neki sajt,zapratiti kanal…isto se javi u porukama.

Sintetika, stime se danas rokaju klinci i imas ovo. Nista vise nije kao prije…

1 Like

Koji deo ti nije najjasniji pa da moras ovako komentarisati?
Meni treba savet kako poslati novac masovno na racun ljudima jer sad isplate vrsim rucno, pa mi to predstavlja mali problem jer isplate potraju par dana.Isplate su na devizni i tekuci racun.

Ne mogu odgovarati brzo u porukama jer moram cekati 8 sekundi, pa cu ovde ispisati detaljnije.

Zarada sa korisnicima se deli na osobe kojima je u porukama stiglo da se prijave na neciji kanal,lajkuju FB stranicu,zaprate na instagramu nalog…Sve zavisi od toga sta neko uplati.
Posle odredjenog zahteva dodaje se na nalog od osobe koja je zapratila, suma novca od na primer najmanje 10 centi.Ako neko zaprati 10 kanala dobije 1e.

Sto set tice cenovnika za one kojima trebaju pratioci,ona je za balkansko podrucje 100e za 1000 pratilaca.Najmanji broj pratilaca koji se moze uplatiti je 100 i on iznosi 20e sto znaci da je vise pratilaca jeftinije.
Tih 100 evra za hiljadu pratilaca se deli na one koji su se prijavili.Svako od prijavljenih ce dobiti po 10 centi po prijavi.

Bez ljutnje…

jel ti stvarno misliš da će se neko bakćati za 1 euro ?

al će se obogatiti :grin:

ja ovo tvoje ne kontam nikako. Al ako si došao samo da bi ostavio nekakvu “reklamu” za tvoj način rada i da dobiješ neke ljude za taj tvoj “program” plaćanja mislim da si pogrešio forum jer ovde su ipak malo iskusniji ljudi

Ja nisam dosao na ovaj forum da bi nasao ljude i dodao da rade to nego da bi unapredio sistem jer na ovom forumu ima dosta ljudi koji znaju.

Naveo sam primer kako funkcionise zarada,inace to je 1e za 10 kanala na koji se neko prijavio za otprilike ni minut posla.
Pored te prijave na kanale,sabira se zarada na lajkovanju,i prijavljivanjima na ostale mreze,saobracaj za sajtove i video snimke kao i komentarisanje…sto jos na to ide dodatna zarada.Mesecno isplacujem po osobi preko100e i vise.Plus placa se dodatno i preporuka za nalazenje poslova.
Nisam dosao zbog reklame nego zbog unapredjivanja posla.Ali ko zeli i da ucetvuje moze da se javi.

Ne ostavljam ni mail ni naziv grupe,ime sajta ni nista.Trebaju mi saveti oko najlakse isplate jer ja moram da isplacujem hiljade osoba sa svog deviznog i tekuceg racuna.

Zarada od 10 centi se dobija kada se lajkuje FB stranica ili zaprati,YT kanal ili instagram nalog.Clanovi isto nalaze osobe koje zele da imaju odredjeni broj pratilaca,lajkova,komentara…i onda clan koji nadje nekoga ko ce da uplati,dobija dodatnu zaradu na nalog.
Ljudi dnevno lajkuju 20 stranica,prijave se na 10 kanala i zaprate nekoga na instagramu i zarade na ovom primeru 3 dolara dnevno i svi zadovoljni.
Najmanja mesecna isplata je 10 dolara i od toga je moja zarada 10% sto znaci da od svake isplate uzmem 10%.

Pardon 10 evra ne dolara.
Ne treba mi reklama nego saveti oko najbolje opcije isplate.
Kako najlakse proveriti da li je neko prijavljen na YT kanal,lajkovao stranicu ili zapratio IG jer to vec radim na nacin da su kod clanova otvorene opcije da se vidi javno lajkovanje i prijava kao i foloweri i koje sve proverim rucno kod isplate.

1. Prijatelju mijenjaj dilera, u jednoj rečenici govoriš kako nisi došao da se reklamiraš i istu tu rečenicu završavaš sa riječima koga zanima neka se javi.

2. Kažeš kako hiljade osoba isplaćuješ mjesečno, a ručno provjeravaš ko je lajkovao, a ko subao koji kanal što je ne moguće za stići provjeriti sve naravno :smiley:

3. Fore pokušaj prodati indijcima, kod njih to prolazi :smiley:

Za početak fetis2022,
koliko imaš ljudi koji rade to za tebe ( prijavjuju se na kanale i lajkuji, komentarišu itd)?
Iz kojih su zemalja ti ljudi i kako sve to kontrolišeš?

Jel to radiš preko firme ili ovako direktno?

Pa ču ti nakon odgovora napisati dalje… :wink:
Pozz

Evo idem odgovor po odgovor.

1.Imam hiljade preko grupe i to sto bi odavde primer doslo jos par desetina ne znaci mi mnogo.
Ne treba mi reklama ali ako vec ljudi zele to da rade zasto da ih odbijam.

2.Rucno proveravam jer u toku dana njih 100 zatrazi i imaju otvorene javno opcije da s emoze videti da li je lajkovao,prijavio se ili sta je vec trebao.To proverim za par sati.Ne trazi svi odjednom isplate nego kako ko prebaci limit od 10e.U toku dana primer 50,100,200.

3.Treba mi savet oko ubrzanja postupka ubrzanja isplate.

Trenutno imam 3 279.Iz raznih zemalja ali vecina su ex-yu govorno podrucje.
Vec radim odavno sa stranim vlasnicima kanala i mreza od drustvenih naloga iz tier 1 zemalja i oni uplacuju troduplo vise pa i troduplo vise dobiju i clanovi nase grupe koji su iz tier1 zemalja…
Kontrolisem rucno posle trazenja isplate,sporo je ali nekako odradim.
Radim direktno sa dva devizna racuna,jedan za uplate drugi za isplate.Sa tekucim isto dupli racuni…

I ti misliš da to Youtube neće skontati? I veći i jači su pokušali, pa im nije uspjelo. Čak su napravljene i aplikacije na mobitelu gdje ti app daje neki procenat zarade nakon što uradiš like/view/subscribe, pa su sve pale a vloggeri masovno gubili novac i dobijali strike…

Da daješ 0,15$ po view/sub/like * 1000 = 150$. Ni jedan vlogger ti neće dobiti 150$ za 1000 pregleda i korisnika koji ga neće redovno pratiti. Znači nikakve koristi od njih, teški gubitci…

Isto tako niko ti neće gledati full video za 0,15$…

Ne moze da skonta YT jer se ti video snimci nalaze na raznim sajtovima i odatle se klikce na kanal i na susbs ili lajk.I subsi se dobiju za par nedelja da ne bi bilo providno.
Pregledi se naplacuju jeftinije i idu zajedno sa subskrajberima.
Ovde se kod nas dobijaju stvarni pregledi,lajkovi i pratioci a ne kod placenig FB lajkova gde odrede otprilike doseg.
Video koji se objavi na YT i dobije za kratko vreme 1000 pregleda iz tier1 zemalja bolje se kotira.

Morao bi imati XXXXX stranica kako Youtube uopšte ne bi posumnjao na to. Isto tako te stranice bi morale imati ogroman traffic. Kratkog je to vijeka i uvijek je završilo sa scamom. Pokušano je to milion puta, od puno pametnijih ljudi nego što smo mi, na kraju su bile uvezane i kriptovalute kako se ne bi posumnjalo i sve je palo.

Na kraju kakva je tu računica? Koliko dobije onaj što pregleda recimo 1000 videa? Teško da i 100$ može izvući, a provest će život gledajući.

Obicno se napravi jednostavna stranica za onog ko uplati za subse ili on vec ima stranicu ili stavimo na neku tematsku stranicu.
Ni ne gleda video koji se nalazi na pocetnoj stranici nego samo ukljuci i posle 15 sekundi iskljuci videoi a dobije zaradu jer je i susbskrajbovao.Obicno se subskrajbuje i odgleda bar jedan video jer ko bi subskrajbovao bez gledanja bar jednog video snimka.
Radimo sve prirodno i svi su zadovoljni.