Prijavljivanje na Adsense, uvek me odbiju 😐

Hvala vam na predlozima, Meni je potrebno da se sto lakse ubacim negde cisto kako bih video da li ima to sve smisla raditi nakon toga bih otvorio sajt na kome bih sve do detalja sredio i krenuo u zaradu naravno u slucaju da mi se isplati…

Imas Juicyads. 123345627282

Radi se o ovom sajtu koji sam sklepao cisto za test https://www.alleksandar.ml

Ni sajt ni sadrzaj nisu u skladu sa onim pravilima sto smo linkovali na pocetku. Pravi nanovo.

Ako moze pomoc, ne mogu skontati gdje grijesim niti kako ovo da otklonim, naime saljem za AdSense i vec par puta mi vracaju kao odgovor ovu poruku

Tim ga je sada pregledao, ali nažalost trenutno vaša veb lokacija nije spremna za prikazivanje oglasa. Postoje neka pitanja koja je potrebno rešiti pre nego što je veb lokacija spremna za prikazivanje oglasa.
Za više informacija posetite stranicu „Veb lokacije“ na vašem nalogu.
Više detalja i savete za upotrebu možete pronaći u ovom članku pomoći.
Preporučujemo vam da pregledate i ažurirate svoju veb lokaciju. Nakon što to učinite, možete zatražiti pregled. Naši stručnjaci će pregledati vašu veb lokaciju radi usklađenosti sa našim programskim smernicama, tako da budite sigurni da rešite sve probleme.

I kod mene odbijaju redovno, nekoliko domena mi je na cekanju, ali tesko prihvate. I unikatne clanke i copy paste, sve to pokusavam ima 10-15 dana

Pa idi na google adsens, klikni na sajtove, pokazivace koju domenu odbijaju, bice ono kao upitnik/upozorenje, i uslikaj sta tu pise. Tu ce biti jasan razlog

Koristi

i

https://www.adhitz.com/

Vec par puta mi dolazi ista poruka ludim vise :roll_eyes::roll_eyes:

Unesen kod ne znam gdje grijesim :thinking:

Primili smo vaš zahtev za žalbu, ali primetili smo da URL dostavljen u obrascu vodi do stranice na kojoj nema AdSense oglasnog koda. Pre nego što razmotrimo vašu žalbu, moraćete da uključite URL stranice sa oglasnim kodom, čak i ako je prikazivanje oglasa na vašoj veb lokaciji privremeno onemogućeno.

Nakon što ponovo dodate AdSense oglasni kod, podnesite drugu žalbu u poseti našem centru za pomoć. Kada podnesete žalbu, unesite URL stranice sa šifrom oglasa u polje „URL pogođene strane“.