Prijedlog za Ă

Pošto je nekako neobično vidjet Č.P.P. moj prijedlog je da se to promjeni u svim poznatu kraticu FAQ? Da čujem vaša mišljenja o tome.

Ja sam protiv dok se često ne pita “Što je to ČPP?”!

FAQ mislim da gotovo svi znaju što je, a onaj tko ne zna što je FAQ poprilično sam siguran da tek neće imat pojma što je Č.P.P. tako da ja sam za.

Pošto vjerujem da većina ne zna što je FAQ (Frequently asked questions), kao što kaže Kečko teško da će znati što je to Č.P.P.
Bilo bi dobro da taj “gumbić” ima title pa da se eventualno prelaskom miša iznad njega ispiše
često postavljana pitanja ili tako nešto, mislim da nebi trebalo vraćat na staro.
Jako brzo će se ljudi priviknuti na Č.P.P.

A ja sam za to da Č. P. P. postane Pomoć

Slažem se, pomoć ili upute.

Č.P.P. nema veze s Pomoći ili Uputama.
Č.P.P. je jednostavno to što je, kratica za Često Postavljana Pitanja, a s obzirom da je ovo forum koji je zamišljen da bude okupljalište webmajstora koji sasvim dobro razumiju hrvatski, kratica Č.P.P. je sasvim zadovoljavajuća i ne bi je trebalo mijenjati. Daklem ja sam protiv.

ČPP je ruglo i nezdrava potreba (doslovnog) prevođenja engleskih pojmova.

Zašto je FAQ FAQ? Zato što je baš fora na engleskom i još je k tome postao “brand” kratica.

Je li ČPP fora na hrvatskom? Baš i nije.

Ja sam za da ostane kako je kao loš primjer i primjer kako se ne treba raditi.

Pošto se FAQ čita fak, ja sam za to da se postavi FUCK. O čemu vi raspravljate ovdje, svašta.

Haha pa dobro mora se o necemu raspravljat i ja sam za jedan Fuck :]