Prijedlog za cijenu web stranice

Ovako:

Zanima me dal se pomoću WP-a i Wocommerce izvesti ovako nesto kao ovaj website: https://www.razer.com/eu-en

Koliko bi po vašem mišljenju naplatitu ovakav website?

Piras za cijenu u Hr, BiH, Sr, CG ili za cijenu u AT, De, USA…

1 Like

Cijena u HR… zanima me neka predložena cijena nekog tko ima iskustva u tome… Znači to je stranica više vizualno posložena zajedno s shopom

Sto sve web shop mora imati?

Online placanje, dostava, vjernost itd…

Sto sve mora imati admin dio?

Ok, sad sam dosadan ali…
Sta je s dizajnom, sta je sa sadrzajem, sta je sa proizvodima? Koji je rok, koji je proracun, koliko opcijq placanja, privatna ili pravna osoba…

Nadam se da kuzis, cijena proizvoda ima toliko varijabli da na temelju jednog primjera i priprostog pitanja to nije moguce odgovoriti.

5 Likeova

Sry sto sam pozurio s pitanjem bez da sam lijepo obrazložio… ajmo onda redom.

Znači web stranicu i sve to plaća firma meni odnosno mojoj firmi d o o-> d o o
treba biti posložena da bude hr/eng
omogućeno plaćanje karticama,
naravno on page seo bi jos odradio i neke marketinske “detalje”

  • slike će raditi profesionalni fotograf i sve će biti obrađene HQ
  • cca 20-30 proizvoda
  • sadržaj će naravno raditi pisac

proračun je unlimited tako da negovorim tu o cifri 500-1000€ niti će to biti škart

Moguće je napraviti ovakav sajt samo ako imaš nekoga tko će ti pripremiti vrhunske slike. Slike su 90% tog sajta.

1 Like

Slike će biti vrhunske odnosno kvaliteta identična toj

Svaka čast onome tko može odraditi takve fotke. Ja osobno bi za izradu takvog weba dao ponudu od cca 25k - 50k kn, ovisno o da li se sadržaj treba kreirati ili samo popuniti.

heheh a ljudi koji se bave s time mogu :slight_smile:

Tako je i moja procjena tu negdje…

Slobodno mi možeš poslati kontakt tih ljudi, ako nije problem…

Ja bih ovo uradio sa mojim timom koji su zaduzeni za fotke, cena bi bila 1800e

OK, vidim da vec imas puno odgovora,
moja procijena je bez detaljne i dublje analize negdje pocetna cijena cca. 3k€ - 4k€. Svi ostali dodatni zahtjevi se obracunavaju prema unaprijed dogovorenoj satnici koju ti i taj poslovni subjekt dogovorite.

Da se vise u to zadubim mozda bi bilo i manje, a mozda i vise. Ali ovo je neka pocetna cijena koja bi mogla proci u HR. Da smo npr. u De onda bi rekli: “Ne. Necemo raditi to u WP nego u Shopwareu, zbog toga, toga i toga, a pocetna cijena je cca. 10k €”

2 Likeova

E thx… da ovo su već konkretni odgovori i tu sam negdje i računao da cijena bude oko 4-5k € s i puno hvala na pomoći :slight_smile:

Di je sad ekipa sto radi po 300kn profesionalne wp stranice.? :stuck_out_tongue:

7 Likeova

hahahahhahahaha :za 300 kuna nebi tražio da kupim hosting i domenu a ne wp :slight_smile:
bolje igrati fifu nego raditi for free slight_smile:

3 Likeova

PES forever. :yum: (20-smth)

1 Like

Cek, sad kad se jave pa kazu, instaliramo wp, woocomerce i themu i eto, cas posla.:grin::grin::grin::laughing::laughing:

Zaradili 500 kn, a klijent dobije smece boli glava.:face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage::face_with_head_bandage:

A realno web shop ne ide ispod 4-5 k eura sa custom dizajnom.

Od 4 k eura nadalje.

a necemo se tako igrati odraditi to vrhunski pa onda preporuka… iskreno bolje mi 1 web mjesecno 4k€ nego svaki tjedan da radim 10 malih webova i trošim vrijeme za ništa :smiley:

1 Like

:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

2 Likeova