Prijedlog za sve clanove ovog foruma

eee ovako malo razmisljam i mislim Hrvatska je zemlja sa puno pametnih ljudi pa tako nas je pun forum koji znaju ponesto a neki i vise malo razmisljajuci došao sam na ideju da napravimo organizaciju bar tako to nazivmo i da imamo zajednički račun u kojem je učešće 50 kn po mjesecu ali taj bi novac morao ici samo u svrhe weba i slicnoga moja zamisoa je da osmislimo i napravimo stranicu koja bi bila poznata ako ne broj 1. u Hrvatskoj i okolici može to biti društvena mreža ali pošto je facebook prejak treba nam dobra ideja pa predlažem da nešto napravimo svi zajedno te da se tako probijemo na vrh…

ako sam u krivu ili ako u nekom pogledu griješim molim vas da me ispravite iznesite svoje mišljenje…

U teoriji takve ideje zvuce dobro al u praksi su tesko ili gotovo nemoguce ostvarive, kao i komunizam :slight_smile:

[quote=“miko1102”]eee ovako malo razmisljam i mislim Hrvatska je zemlja sa puno pametnih ljudi pa tako nas je pun forum koji znaju ponesto a neki i vise malo razmisljajuci došao sam na ideju da napravimo organizaciju bar tako to nazivmo i da imamo zajednički račun u kojem je učešće 50 kn po mjesecu ali taj bi novac morao ici samo u svrhe weba i slicnoga moja zamisoa je da osmislimo i napravimo stranicu koja bi bila poznata ako ne broj 1. u Hrvatskoj i okolici može to biti društvena mreža ali pošto je facebook prejak treba nam dobra ideja pa predlažem da nešto napravimo svi zajedno te da se tako probijemo na vrh…

ako sam u krivu ili ako u nekom pogledu griješim molim vas da me ispravite iznesite svoje mišljenje…[/quote]

A koja bi točno bila svrha toga?

Nikad u biznis s balkancima … barem sam to naucio

U teoriji i demokracija dobro zvuči, a mi ćemo ipak otići u EU. :wink:

[quote=“miko1102”]eee ovako malo razmisljam i mislim Hrvatska je zemlja sa puno pametnih ljudi pa tako nas je pun forum koji znaju ponesto a neki i vise malo razmisljajuci došao sam na ideju da napravimo organizaciju bar tako to nazivmo i da imamo zajednički račun u kojem je učešće 50 kn po mjesecu ali taj bi novac morao ici samo u svrhe weba i slicnoga moja zamisoa je da osmislimo i napravimo stranicu koja bi bila poznata ako ne broj 1. u Hrvatskoj i okolici može to biti društvena mreža ali pošto je facebook prejak treba nam dobra ideja pa predlažem da nešto napravimo svi zajedno te da se tako probijemo na vrh…

ako sam u krivu ili ako u nekom pogledu griješim molim vas da me ispravite iznesite svoje mišljenje…[/quote]

U (našem) društvu koje je natjecateljsko nema suradnje.

Pa nisu samo hrvati na ovom forumu :wink:

ali su najpametniji :wink:

S obzirom na vlast koju biraju zadnjih 20 godina, nebih se slozio :wink:

ja se naravno šalim. ali neki misle ozbiljno :wink:

[quote=“nike”]Pa nisu samo hrvati na ovom forumu ;)[/quote]Sve što oni trebaju učiniti je nakon što otvore linkane stranice, na lijevoj margini pronaći link na isti taj članak na svom ili za svoj jezik.

Ja sam za ozbailjnu saradnju.

Ako se sjećate tamagočija to je bilo popularno prije 15ak godina kod djece. To je Kao video igra dje dijete ima kućnog ljubimca psa ili mačku pa ih hrani, vodi na spavanje, pišanje itd. Tj odgovoran je za njihov život. Moja ideja je sljedeća napraviti online rijaliti šou. Nazvao bih ga “Balkans tamagochi”. Rijaliti bi bio pomalo ekstreman, ali narod to voli. Radnja se dešava u jednom kontenjeru (prazna limena prostorija 15ak kvadrata + wc) u kojoj bi bilo 10ak ljudi koji bi mogli jesti, pišati itd tek kad gledaoci to odluče tj uplate određen iznos ili pošalju dovoljno sms poruka. Eventualno bi moglo da se začini kvizovima đe bi pobjednik dobijao jabuku, čašu vode, odlazak u wc… Učesnici bi morali potpisat da ne odgovaramo ako se njihovo zdravlje naruši (i ja sam potpisivao ovaj papir kad sam bio u jednom kvizu) s tim naravno da mogu odustati kad oće. Prenose bi davali besplatno ili za simboličnu cifru jer nam je bitno što više ljudi da gleda i glasa. Jedna strana kontenjera mogla imati stakleni zid i biti povezana sa sobom u kojoj bi dnevni pobjednik mogao da spava na krevetu, jede, pije, a da ga ostali mogu vidjet. Spavanje, odlazak u wc i slično kad publika to nije dopustila bi povlačila kazne. Troškovi ovog rijalitija bi bili mali tako da bi mogli pokriti lagano.

Znači ti bi napravio neku vrstu live koncentracijskog logora?

p.s. Imaš video od tog sudjelovanja u tom kvizu ili su odlučili da tu epizodu neće emitirat?

Sve na dobrovoljnoj bazi. Nikog ne bi tjerao u rijaliti. Sami bi se ljudi javili, a ostali bi ljudi pokazivali humanost dajući im da jedu i sl.

haha, pa nije nike meni to napisao (za hr wikipediju), nego miko1102-u (“eee ovako malo razmisljam i mislim Hrvatska je zemlja sa puno pametnih ljudi pa tako nas je pun forum koji znaju ponesto”) :zub:

[quote=“Homer”]haha, pa nije nike meni to napisao[/quote]Eh, važnost propisnog quotanja.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja