Prijevare kroz AdSense

Imao je linkove sa pop upom… ne kontam kud prije obrisa… Mozda se stiti na taj nacin- objavi pa obrise nakon par sati da se ne moze prijavit

Prijavljujte

A je li moguce da su ljudi toliko glupi pa pogledajte samo oznaka ispod clanka.

Tacno se nekad zabrinem gdje zivim. Treba planetu promijeniti.

Upratio sam ovo i šta drugo da kažem, osim da se ovaj momak zeza, prikazuje to kao zezanciju i na tome uzima pare.

Dakle cilj mu je da lupi totalnu dezinformaciju, na jedan šaljiv način. Da li je to legalno ili ne, to ne bih znao.

O kakvi mi ti salama covjece pricas, ovaj idiot KRADE nase pare koristeci pop-up scriptu.

Da da, u pravu si. Nisam vidio sa koje stranice je objavljeno. Ja sam vidio da se na toj facebook stranici forsira portal novost.ba koji radi preko IA. Ovo je nešto novo i ide prijava, svakako.

Trebalo bi se okupiti ovdje na forumu i prijavljivati ih sve redom.

1 Like

Mozda treba nparaviti novu temu, ovdje je ubaceno gluposti pa ljudi i ne vide.

Novu ali zatvorenu temu samo za članove koji bi učestvovali, inače bi i ovi što varaju pratili objave. Samo kako znati ko vara a ko ne :smiley:

Prijaviti sve sa popup skriptom i one koji imaju oglase koji prekrivaju dijelove teksta.

Prijavljujemo…barem ja kad god vidim, ali dobro bi bilo da ide ekipa od 10 tak to bi brzo banovali. @c3po sto ti mislis? Za novu temu i listu ovih lopova? Jel’ mozes samo iz ove prebaciti ove svjeze za pocetak?

@flex ma neka stoji javno, neka prevaranti znaju da ce tu zavrsiti.

Mislim da je ovako skroz u redu. Ne treba pretjerivati. :blush:
A novu ali zatvorenu temu dobrodošli ste otvoriti kao VIP članovi Foruma. :o:

Dosta nas nije VIP, te ne vidim svrhu ovakve teme u toj kategoriji. Ali dobro onda neka stoji ovdje…

Mnogi od vas mogu postati VIP još danas ako zadovoljavaju neke sitne preduvjete (nekažnjavanje i sl. :slight_smile: ) i uz uplatu simboličnog iznosa. :blush:


A svrha je bila kako ste poželjeli gore. No, (za ovo) najbolje je status quo. :o:

1 Like

Ne trgujemo nista :joy::joy:

Sajt: mojkutak.org

https://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fmojkutak.org%2F2017%2F01%2F30%2F%D0%BC%D0%BE%D0%BB%D0%B8%D1%82%D0%B2%D0%B0-%D0%BF%D1%80%D0%BE%D1%82%D0%B8%D0%B2-%D0%B2%D1%80%D0%B0%D1%9F%D0%B1%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B3-%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%88%D1%82&h=ATPOlYd0WLF7Ts1wcZk13aud--w5M4M3ipmMSGYfVJl4654EUtgMFD2B3wmWwK_4tDoS2vv3iGTsFloDekwqVjOuooGORpTmxHuavhl-o9AoQSz4L25athZVIpe3kGfqNx5Qbo5iopLnE3Ctmw

Prvi popup kada se otvori neki članak:

Zatim drugi popup: 2

Klik na OK dugme je klik na reklamu:

Inovativni su nema šta.

I ovi varaju… nije pop up al jeste fiksna reklama preko 80% ektrana (sto je zabranjeno i dovodi do gomile slucajnih klikova- ctr ko kod onih sa pop upom skoro)

Lajk na oglas/sliku, koje su ovo fore…:grin:

2 Likeova

Verovatno se misli na tekst jer je on u formi oglasa. Vidis da ocajnicki trazi pastuva. Mislim da nije to sto mislis.