Prijevare kroz AdSense

mozda uopste ne spama :smiley: objavljuje relevantne vijesti u relevantne grupe … a to što ima popup to je druga priča :slight_smile:

samo dug je to posao zaista … recimo potrošiš mjesec dana dok napraviš nalog i dok ti stigne pin … s obzirom da smo u bosni taj proces može trajati i dva mjeseca … a prvo mora legalno doći do određene cifre da bi mu poslali pin jer ne želi da izgubi nalog na početku … i onda jedan mjesec tako vara i moli boga da mu pare stignu sledeci mjesec 20og … za to vrijeme mogao je legalno raditi na seo sajtu ili youtube kanalu koji će mu sledećih godinu dana donositi prihode istog iznosa a vjerovatno i veće

ali eto, svako ima izbor :slight_smile:

20tog mu sigurno nece stici pare hehe…ali ga napisa, ja se sazali…Jadna majko, namuci se covjek, trebali smo kakvu akciju za njega ovdje pokrenuti.

1 Like

ja sam samo htio da opišem proces koji on mora proći da bi uopšte počeo varati adsense

to je u svrhu toga da potencijalne varalice odvratim od te rabote :slight_smile:

Rec sigurno vise ne postoji za youtube,jer evo nikoga ne primaju a ljudi stvarali kanale 10 godina i sada izbaceni iz monetizacije

To se napravi 10 naloga na razna imena na odredjene adrese i postar donosi uz odredjenu nadohnadu :blush: Neka na jednom zaradi i prodje mu dovoljno je i tako ukrug i koji opstane preko tog dize lovu.

ako je 10 godina stvarao kanal i nije prošao monetizaciju onda je svih tih 10 godina od početka pogrešno radio … posle 2 godine je trebao odustati …

siguran sam da imaš dugogodišnje iskustvo sa adsense nalozima … sve je to tačno, istinita je to priča … ali stara minimum 2-3 godine :slight_smile:

Evo ja prvi imam kanale koji su stari par godina,imao sam od njih u dva meseca od svakog po 100e nije bilo 1000 subsa i ostali bez monetizacije…

Tako sam radio preko youtuba,napravim nalog i monetizujem i koji prodje dignem lovu.

Evo sta ljudi rade i podizu pare… A meni Adsens na CTR od 0.3-0.4% ubacuje ■■■■■■ (TRO)Dvoklik na reklame… Jer eto kazu imam previse invalidnih klikova iako prethodno kad sam pitao upravo za to- nisu htjeli reci tacne brojke al rece onaj iz suporta postoji nesto sitno al to je u potpunosti normalno i svako to ima…
Rezultat- 80% manja zarada od adsensa (ne isplati se drzat)

2 Likeova

Velika velika većina vara na Adsensu. Ja sam se čak par puta našao u situaciji da me neki eminentniji portal prevari da kliknem na reklamu. Pogotovo kada su ankete u pitanju.

I neki se ljudi zasite, pa manje varaju, a neki u tome nemaju granice. Samo što je razlika što posjećenijim portalima je to dopušteno od strane Adsensa, dok manjim nije. I u kompletnoj priči najviše su u gubitku oni koji plaćaju reklame i oni koji žele pošteno da zarade, među kojima sam bio i ja.

Skonto’ čojk taktiku :smiley:

http://vesti123.blogspot.ba/2018/02/slobodna-imam-sina-od-5-godina-zivim-i.html

Ne bira se sredstva kako bi se povećali pregledi i RPM… Svašta sam vidio ali ovo ne.

Pa ovo se vrti vec godinama, cak je i dosta portala ovo objavljivalo…Lijepi se u grupama gdje su oni “mmmm” pacenici, nagledao sam se ovih naslova uh…

Iduci puta samo clickbomb cupo, povecaj im CTR … :smiley:

1 Like

Ma ovo je već bolesno. I kada otvoriš nešto slično iskoči popup baner ili neka skrivena reklama. Mislim ljudi su od ovog varanja napravili ozbiljan biznis, čak sam saznao da ih je nekolicina registrirala obrt i preko ovog sranja sebi reguliraju radni staž.

Jedan prijatelj iz Amerike mi priča kako jedan čovjek od varanja na Adsensu uzima cirka 45 hiljada dolara mjesečno i to već preko 10 godina. Od toga izgradio marketinšku agenciju i zaposlio ljude koji se profesionalno bave objavljivanjem članaka, a on vara i ubacuje razne banere i reklame. Ta firma ima ogromne prihode na mjesečnom nivou, a crka 30% prihoda joj je od Adsensa.

Mislim za nepovjerovati

Mislim da se moze zastitii od lickbomba lagano…+ on svkaako ima ogroman CTR pa ga spusta vjerovatno botovskom posjetom il cim vec (da bi na kraju CTR bio normalan).

nemoj vjerovati svemu što čuješ

ne mora VARATI da bi uzimao 45 k $ mjesečno od adsensea … ne može varati 10 godina na adsenseu … svako ko je varao par mjeseci skupio je pare i prešao na nešto white hat što donosi velike prihode po pravilima ali opet sa velikim manevarskim prostorom

recimo to je cpa marketing (affiliate), dropshipping itd. … ta mjesečna zarada se može dostići sasvim legalno ako imaš pare da ulažeš, ako radiš po pravilima i u međuvremenu stekneš iskustvo … iskreno ne vjerujem u priču i ne mogu da pojmim da se neko trudi 10 godina da vara adsense LOL

ja kada bih ove godine našao način da za deset mjeseci zaredom zaradim po 10 k $ mjesečno, uz neku scripticu ili manipulaciju … nakon 10 mjeseci ne bi mi palo na pamet da tražim način da varam

1 Like

Eto nacina na toj temi pop up adsense. Ja cu ovo poceti ako mi stane zarada.

Sto da zalim oglasivace,kada su oni krivi sto sam na nekim youtube kanalima izgubio monetizaciju. Zao mi ih je koliko je zao i njima mene :blush:

Ovo nije normalno postalno koliko ljudi varaju i prolazi im da me je google totalno razocarao.
Ljudi mjesecima uzimaju na prevaru po hiljadu eura i dalje im prolazi bez ikakvih problema.

živite u zabludi, niko od vas nije ni probao tako da zarađuje :slight_smile:

eto probaj, pa javi za pola godine dokle si stigao … od 5 naloga proći će isplata na jednom ili maksimalno dva … isplata od 1000 e

to je bilo prije 2-3 godine, sada je teže

Imam zaradu sa njima pa mi se ne rizikuje ali ako mi stane zarada,moracu da probam pa javljam.Ali opet zahvaljujuci tvojim pisanjima o pravim popup mrezama imam i od njih zaradu i od openload,vidoza,youtube kanali,sajtovi,dailymotion…pa ne bi bas da budem halapljiv jer imam dovoljno.

Zaboravio sam da napisem na onoj temi da mi je popads isplatio prvu isplatu.

Za one koji ne znaju popads mreza https://www.popads.net ne ovaj adsense pop up.

1 Like

Problem je sto je bilo prije 2-3 godine i ima i sada, licno sam se uvjerio u to da pojedinci uzimaju na prevare ogromne pare koje meni trebaju na legalan nacin po par godina da dostignem.