Prikaz različitih kategorija ovisno o odabiru korisnika

Pozdrav kolege!
Da li netko zna kako u WordPressu napraviti da se ovisno o odabiru korisnika prikazuju različite kategorije?
Na primjer imamo kategorije politika, kriptovalute, vijesti iz svijeta, tehnologija, društvene mreže i sl.
Nekog korisnika zanimaju samo kriptovalute i nakon što se registrira na stranicu u svom profilu odabere kriptovalute i prikazuju mu se samo vijesti iz te kategorije dok ostale ne vidi.

Da li koristis obicnu WP registraciju ili neki plugin?

Nisam te bas razumio…

Ako sam ja tebe razumio kada se korisnik registruje na sajt ti zelis da mu prikazujes custom homepage ovisno o njegovom izboru? Kako se korisnik registruje na sajt?

Pa kroz defaultnu funkciju wordpressa. Prilkom registracije odabire kategorije koje ga zanimaju i samo se one prikazuju.
Edit: Meni ne bi smetalo niti da se to radi kroz plugin samo da mogu to nekako slozit.

https://ultimatemembership.pro

Cisto sumnjam da je to moguce izvesti sa ovim pluginom.

Najjednostavnije je sa ACF pluginom i malo koda. Na useru napravi dodatno polje koje ce biti checkbox sa vise odabira i u njih postavi kategorije.
Zatim na stranici na kojoj pokazujes te vijesti napravi query koji dohvaca vijesti iz odredenih kategorija (odabrane kategorije od strane korisnika) ako je to polje za ulogiranog usera popunjeno, ako nije pokazujes sve.

Wordpress vec ima stranice sa kategorijama, customiziraj ih po potrebi, i jedino sto je ostalo da nadjes plugin koji ti omogućava da prikazujes custom homepage u zavisnosti od izbroa pri registraciji :slight_smile:

@Vladan nasao sam nesto ovdje:

1 Like

Isprobaj, mislim da je to to :slight_smile: