Prikaz web stranice na Googleu sa strukturiranim podacima

Poštovanje kolege,

nisam znao kako da postavim naziv teme, pa ne znam baš najbolje ni objasniti ovdje. Hvala Bogu da slika govori 1000 riječi :slight_smile:

Screenshot_2

Kako napraviti ovakav prikaz pretrazivanja kada se ukuca naziv moje stranice na google?

To su Sitelinks i njih ne možeš dobiti samo tako

1 Like

Izmijenjen je naziv teme. :blush:
Ti dakle želiš da se tvoja spammy web stranica (da izvineš :slight_smile: ) prikazuje kao Emmezeta.hr? Dakle, po tebi su tu negdje po važnosti i po značaju? :blush:
E vidiš, Google zna da nije tako, i zato ti pitaš to pitanje ovdje na Forumu a ne Emmezeta Webmasteri i IT inženjeri. :blush:

Dragi(a) Antonia, ne zamjeri molim te, ispričavam se što sam tvoj site nazvao onako, to sam napravio samo u ovom kontekstu uspoređivanja s ovim siteom sa slike gore. Evo, ako želiš ipak pokušati to izvesti, nije nemoguće, dapače, evo i link:
https://www.google.com/webmasters/tools/data-highlighter
Prethodno se ulogiraj na Search consoli. :o:

Bit cu ja i bolji od njih, samo pomalo :stuck_out_tongue: hahah

Nema uvrede. Znam da je moj shop za jednu emmezetu mala beba, ali nikako nije spammy.
Vidio sam neke konkurente da imaju to, a dosta su novi igrači…pa sam pomislio, zašto ne bih i ja to imao.

Hvala na savjetu i na promjeni naziva teme… i daj promjeni mi i nick kad bi tako dobro to ide. Moja Antonia je baš rijetko tu, a ja se zaboravim potpisati :smiley:

Bilo bi mi drago da bude tako. :+1: Veseli me da si shvatio moj post na pravi način. :blush: A kad se dogodi ovo što kažeš, izvijesti nas ovdje, molim.
Samo hrabro! (kako bi rekao onaj stariji brat) :blush: :o:

To ti Google dodjeljuje po osnovu “zasluga” …

hehehe… @c3po , sorry, moram se malo naslađivati haha (prijateljski) :smiley:

Da ostanem skrušen i pokažem da su oni i dalje puno bolji od mene:
Postoji li način na koji ja mogu određivati što će se prikazivati kroz strukturne podatke stranice? Ove podstranice koje se sada prikazuju nemaju baš nekog smisla i nije mi jasan kriterij po kojem su se našle tu.

1 Like

Pa da ih i pomičeš gore dole? :blush:
Sumnjam, ali nisam to proučavao. Na tvom mjestu bih bio - prezadovoljan. :blush: :o:

Pa zapravo, želio bih da mogu tu postaviti kategorije koje ja želim postaviti. Taman mi treba 5 osnovnih kategorije + kontakt u donjem desnom kutu.

Ali da, prezadovoljan sam.


Još samo da ovo krene naprijed i nitko sretniji od mene.

1 Like

Baš sam bacio pogled na tvoj shop i na google ovako stoji.

Hmmm …
Nije ni bitno, možda će to postepeno doći :slight_smile:

1 Like