Prikazivane adsense koda

isprogramirao sam opciju na blogu da korisnici mogu postavljati sadržaj.
Ostavio sam jedno prazno polje u koje će korisnici moći dodati par likova ili banner veličine 300x250 koji će se prikazivati unutar sadržaja koji su dodali.
no kada dodam adsense kod

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "vaš pub";
/* 300x250, stvoreno 2010.10.20 */
google_ad_slot = "4718102339";
google_ad_width = 300;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

ne prikazuje oglas
zašto

to je nešto slično hubpage samo što ćeš moći dodavati šta te volja moreš manji banner 12060 i par likova

Moguce je da adsense nije omogucen za taj domen, tj. da je taj account dozovoljen samo na odredjenim domenama.

Jesi li to provjerio?

EDIT:

pa ne moze raditi kada je
google_ad_client = “vaš pub”;

ili ovo ne bude ovako na stranici?

Uredno prikazuje adsense koji sam postavio u header

jedino ovaj što vuče iz članaka neće da prikazuje

o kojem se blogu radi? jesi zamjenio “vaš pub” sa svojim pub-om? (kao šta ti nike kaže)

blog je moj rad da naravno da sam zamjenio "vaš pub"
znači ovako sam to izveo

if ($pd_oglas > '') {
    echo $pd_oglas;
} else {
	echo 'prikaz moga oglasa';
}

ukolko u polju oglas nema unosa vrti se moj oglas.

Još uvijek nisi objasnio o kojem se blogu radi, blogspot, bloger hr itd

radi se o blogu na

ali nie još u funkciji tj localhost

[quote=“kromaser”]isprogramirao sam opciju na blogu da korisnici mogu postavljati sadržaj.
Ostavio sam jedno prazno polje u koje će korisnici moći dodati par likova ili banner veličine 300x250 koji će se prikazivati unutar sadržaja koji su dodali.
no kada dodam adsense kod

<script type="text/javascript"><!--
google_ad_client = "vaš pub";
/* 300x250, stvoreno 2010.10.20 */
google_ad_slot = "4718102339";
google_ad_width = 300;
google_ad_height = 250;
//-->
</script>
<script type="text/javascript"
src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js">
</script>

ne prikazuje oglas
zašto

to je nešto slično hubpage samo što ćeš moći dodavati šta te volja moreš manji banner 12060 i par likova[/quote]

Koliko sam shvatio ti želiš postaviti adsense kod iz prostora rezerviranog za posjetioce. Da bih to uspio moraš imati administracijska prava bloga a to znači dopustiti svim posjetiocima administraciju. Adsense je html kod ali je java scripta, što znači da nemožeš postavljati iz korisničkog dijela nego samo iz administracijskog. Kad bi se to dozvolilo onda bi ti svi posjetioci mogli postavljati adsense kodove. Ali to je opet nemoguće jer adsense to ne dozvoljava. u prvilima adsensea ti ljepo stoji da po stranici možeš imati samo tri reklame i to različite veličine a ti možeš postaviti 100 reklama i opet će ti se vidjeti samo tri ili se neće vidjeti nijedna.

znači ukolko ti pošalješ meni neki svoj članak sa adsense kodom on neće biti prikazan? što
nemam 3 oglasa na stranici nego 1 i kada se otvori članak to su 2 oglasa

Moj kod će raditi samo u slučaju ako ga postaviš sa administracijskog dijela. Sam si rekao da si probao postaviti s korisničkog dijela pa se ne vidi oglas. Kad odeš u administracijski dio i pogledaš što ti je ostalo od koda tako reći ništa. Kad bi to bilo moguće postavljti tako adsense kodove onda bi bilo živo rasulo na internetu što google ne dozvoljava. To se smatra povredom prava googlea. Ako si posjetio Alati webmastera u svom računu googlea znaš da moraš autorizirati web hosting tj. stranice postavljanjem koda u index.html ili php. ili html stranicu u hosting s googleovim kodom s kojom dokazuješ da si vlasnik stranica. I to je jedna od zaštita koja ti spriječava da ti drugi nemogu svojevoljno postavljati svoje adsense kodove. Čim je u kodu google_ad_client = " pub- 45568df478" ili bilo šta u vezi opisa “google” kod se aotomatski blokira. Naravno ako se postavlja na ovaj načn na koji ti želiš.

uf sada mi je puno jasnije ali svedno mogu postavljati svoje likove i bannere, ali nesvaćam zašto ne vrti moj kod s mojim pub.
Šta trebam napraviti da korisnici mogu postavljati kod jer to se može “hubpage”

[quote=“kromaser”]uf sada mi je puno jasnije ali svedno mogu postavljati svoje likove i bannere, ali nesvaćam zašto ne vrti moj kod s mojim pub.
Šta trebam napraviti da korisnici mogu postavljati kod jer to se može “hubpage”[/quote]

1. Svoj kod moraš staviti iz administracijsko djela. Znači tri oglasa po stranici.
    Primjer: 728x90, 468x60, 120x600
    Niti jedan nesmiješ duplicirati jer kako sam ti rekao prikazat će se jedan ili nijedan.
  2. Korisnici mogu postavljati svoj kod za baner i to ako im otvoriš opciju postavljanje html koda.
  3. Ako ti blog radi na BBC kodu onda nemogu postavljati html kod nego BBC.
    :ljug:

Čemu služi ova opcija na adsense
:
Pristup i autorizacija

Web lokacije ovlaštene za prikazivanje oglasa

Dozvoli bilo kojoj web lokaciji prikazivanje oglasa za moj račun

uredi

Prijatelju da dugo ne objašnjavam jer bi mi trebalo pola ovog foruma, zato ljepo posjeti svoj adsense acount i webmaistore tools. tamo ćeš naći sve odgovore za tvoja pitanja

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja