Privacy Policy

Nisam bas puno nasao o ovome na webu niti sam trazio vec slucajno naletim na clanak na jednom forumu, poslije odem na google kad kao treba dodati privacy policy na svaki site koji koristi adsense jer ako se ne napravi PP mozete izgubiti racun… jos trazim kako to dodati i koji text…

jeli neko ovo vec radio?

[quote=“uzeirovic”]Nisam bas puno nasao o ovome na webu niti sam trazio vec slucajno naletim na clanak na jednom forumu, poslije odem na google kad kao treba dodati privacy policy na svaki site koji koristi adsense jer ako se ne napravi PP mozete izgubiti racun… jos trazim kako to dodati i koji text…

jeli neko ovo vec radio?[/quote]

snasao sam se :slight_smile:

jedno jednostavno uredivanje tvog prethodnog posta bi bilo sasvim dovoljno, no i dalje spamas forum s glupostima.

a jel ovo spam ili jos jedna tvoja glupost? mislim da je glupost poznavajuci te

Bosanče, zašto maltretiraš člna Uzeirović?

Molim da vasu medjusobnu netrpeljivost rijesite van ovog foruma. Ako nastavis ovako (+ tuzakanje putem prijave postova) morat cemo reagirati.

Nije problem. Riješeno je i ovako :slight_smile:

sta je bolan rjeseno? pise se rjeseno a ne rijeseno ccc…

dokle ces me smarati na temama i spamat mi svako pitanje?

eh samo da se nadovezem

bosanche postovi:

• zasto imam osjecaj da nas ovdje neko “kolektivno” je** u mozak.
  • oj moram ti dati jedan rep … ekrem jevric je NULA za tebe. necu vishe spamati, prepustam opet tebi
  • jedno jednostavno uredivanje tvog prethodnog posta bi bilo sasvim dovoljno, no i dalje spamas forum s glupostima.

nicim izazvan konstanto vrijedja, jos bih napisao njegovih komentara ali ih je neko obrisao… pogotovo mi je zao onog posta gdje me naziva @usranovic

nije mi jasno kako to dopustate ako se vec pitate nesto na forumu?

svoj umni problem možeš “rješiti” (pišem ovako da me i ti razumješ) … u svom bolesnom svjetu (kapiš).

na prethonom postu nisam se apsolutno tebi obraćao, nego sam lijepo moderatorima saopštio da je za mene to završeno. Ukoliko imaš neki sindrom ili deficit, obrati se odgovarajućem doktoru, a ne meni.

Zamolio bih te, da mi se ne obraćaš više. Hvala!

[quote=“b0sAnChE”]svoj umni problem možeš “rješiti” (pišem ovako da me i ti razumješ) … u svom bolesnom svjetu (kapiš).

na prethonom postu nisam se apsolutno tebi obraćao, nego sam lijepo moderatorima saopštio da je za mene to završeno. Ukoliko imaš neki sindrom ili deficit, obrati se odgovarajućem doktoru, a ne meni.

Zamolio bih te, da mi se ne obraćaš više. Hvala![/quote]

ti si bolan iskompleksiran tip koji je pri tome arogantan, sarkastican i odbojan…
a da se lijecim ne bih… iako sam siguran da znas sve doktore kojima si isao, vidim da ti nisu pomogli jer imas neki tip šizofrenije…

ja se tebi ne obracam, debilu… ti si poceo da pises po mojim postovima.
a obracat cu ti se svaki dan “nut case” :ludjak:

Zamolio bih te da mi se ne obraćaš više. Hvala!

hahaha dobar si, nasmija me praffoo :srednji:

Nemam namjeru se petljati u vaše odnose, želim samo napisati:

riješiti
rješenje

Kada sam bio u OŠ, učiteljica nas je naučila da kada nismo sigurni kako se piše “ije” i “je”, riječ prebacimo na ekavicu i pratimo trajanje glasa “e”.
Dugačak “e” = ije
Kratak “e” = je

psyho 1, najjaci bolesnik u kraju :bush:

Članovi Bosanche i Uzeirovic su dobili privremeni ban od 3 dana, sa željom da se u ta 3 dana ohlade.
Ovaj thread je zaključan.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja