PRmreža

http://www.prmreza.com/

Netko ima iskustva ili koju riječ o njima?

Deluje da i nije bas onaj klasicni scam kako sam pretpostavljao pre klika na link…

Vidiš po linkovima tko stoji iza njih.

Vidim vidim, jučer sam čtao blog od Tomislava Buze, pa sam tako i došao do ovoga… Samo me zanima drugo mišljenje iliti nečije iskustvo…

Za sada mi ne treba, ali doći će vrijeme i za ovakav vid promocije pa skupljam informacije :slight_smile:

To je Visicevo, tako da mreza ima kredibilitet u mojim ocima definitivno :slight_smile:

Nisam imao posla s njim, ali ne bih Višića
http://www.filipvisic.com
nazivao smutljivcem.
Vjerujem da je sve OK.

Sve oko njih mi na prvu djeluje ozbiljno i pozitivno. Zato sam i postavio upit ovdje, da mi je djelovalo kao scam ne bi uopce trošio vrijeme na njih. Drago mi je zbog pozitivnog feedbacka, imat ću ih u vidu kad dođe vrijeme za promociju…

Višić, šarić, prskalo - po sajtovima.

Dakle, da se i ja ubacim u raspravu :slight_smile:

Mreža je u 100% vlasništvu tvrtke Informativka d.o.o. i trenutno stvari odrađujemo bez partnera. Naravno, u mreži se između ostalih nalaze i portali koji pripadaju Bruni i Branimiru, ali dečki inače nemaju veze s tim projektom :slight_smile:

Ako imate nekih konkretnih pitanja, tu sam…

[quote=“filipvisic”]Dakle, da se i ja ubacim u raspravu :slight_smile:

Mreža je u 100% vlasništvu tvrtke Informativka d.o.o. i trenutno stvari odrađujemo bez partnera. Naravno, u mreži se između ostalih nalaze i portali koji pripadaju Bruni i Branimiru, ali dečki inače nemaju veze s tim projektom :slight_smile:

Ako imate nekih konkretnih pitanja, tu sam…[/quote]

Pozz,

Ako mi mozes reci da li postoje kakva ogranicenja za pristup mrezi?

Mislim da sam slao email (nisam 100% siguran da sam poslao), ali nikada nisam dobio odgovor.

Imam extra posjecen portal u Hrvatskoj.

Mozemo komunikaciju nastaviti i preko emaila za vise detalja (samo mi posalji email na PM)

imate li iskustva sa stranicama na engleskom jeziku?

Dizem staru temu, ali zanima me da li je netko surađivao s njima u zadnje vrijeme? Ne odgovaraju na mailove, da li su aktivni uopce jos, i da li je mreza zazivjela uopce?

Pozdrav Lutalica, čudno da ti se nitko nije javio. Vjerojatno si završio u nekom spam filteru. Na kojim mail si nam slao upit?

Što se tiče razvoja, malo smo se usporili jer je kraj godine, ali evo sklapamo ugovore i za Srbiju na zahtjev klijenta :slight_smile:

[quote=“filipvisic”]Pozdrav Lutalica, čudno da ti se nitko nije javio. Vjerojatno si završio u nekom spam filteru. Na kojim mail si nam slao upit?

Što se tiče razvoja, malo smo se usporili jer je kraj godine, ali evo sklapamo ugovore i za Srbiju na zahtjev klijenta :-)[/quote]

Preko kontakt forme mislim, al nisam 100 posto siguran, a ako ne onda na info@informativka.com

s tim da sam slao sa privatnog gmaila, ne sa sluzbenog od portala…

Imali smo i nekih problema s mailovima zbog prelaska na novi server. Kad si to slao?

[quote=“Lutalica”]Preko kontakt forme mislim, al nisam 100 posto siguran, a ako ne onda na info@informativka.com

s tim da sam slao sa privatnog gmaila, ne sa sluzbenog od portala…[/quote]

ima mjesec dana… posaljem danas ponovo, nije problem

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja