Problem 404 error wordpress

Pokusao sam da rijesim jedan problem, radi se o greskama 404 u sitemap (google webmaster tool) imam veliki broj gresaka sto ne znam sta ih uzrokuje, pa mi treba svaki savjet zasto i kako. Koristios sam generator sitemap al zbog nekih problema nisam mogao na hostingu odrzati isti radi premissiona i slicno onda sam uzeo beter sitemap generator i poceli su se problemi stvarati, takodjer koristio sam i all in one seo plugin i jednostavno sam odustao od njeg, jer mi je bilo potrebno sve u jednom a on nije imao sitemap.xml pa sam uzeo seo by yoast i trenutno njega koristim i njegove sitemape. No na slici cete vidjeti da su to obicno tagovi koji su vezani za neku vijest naravno koje bi trebalo “Kliknut” da bi otisli na clanak al medjutim to ne radi.

Imate li vi rijesenje po pitanju toga dosta sam stvari probao al ne ide jednostavno izbacuje te greske, mislim bio bih zahvalan kad bi mogli rijesiti ovaj problem. Razmjenio sam sa par clanova onako povrsno misljenje niko nije siguran do cega bi bilo.

Jer to sam primjetio kada su mi se umanjile posjete sa google-a i kada za neke kljucne rijeci nisam bio u vrhu sto sam bio prije ovih problema. Delikatna situacija al mislim da je rijesiva.

:wink:
slika je ova:

http://upload.slike.com/slike/Q7crW.png

Mislim da je problem bio sto je u permalinkovima stajalo.

Baza Kategorija: vijesti

Baza oznaka: vijesti

Sad sam ostavio “baza oznaka” prazano pa cemo vidjeti, ako neko ima neko rijesenje nek napise :slight_smile: Ili se susretao sa slicnim.

Chekiraj u postavkama permalinkova “custom” i upiši: /%category%/%postname%/ a te baze ostavi prazne.

uradio sam tako al mi onda ne pise u linku vijesti nego “category” skontacu nesto uglavnom hvala :slight_smile:

Opcija Category >add new >nazovi ju Vijesti ili kako već >postavi ju kao matičnu i trebalo bi raditi.

Pozdrav.Kako se riješiti 404 error u wordpressu,svaki dan ih ima po 20-30 komada,ne znam di griješim?Hvala