Problem: 508 Resource Limit Is Reached

Ja imam 3000 unique posjeta na dan na shared hostingu na SSD-u kod totohost.hr. Stranica se brzo ucitava,uptime je 99.99 i sve super radi. Tako da nije istina da nema dobrih domacih hostinga.

Kod kupnje hosta vrijedi pravilo koliko para toliko muzike. Domaci ili strani nije bitno. Pa najgori hosting je Godaddy ako bi se radila anketa na velikom broju ljudi,

No ima domacih koji su katastrofalni. Pod te mislim na one koji su nabrzinu sklepali neku smjesnu stranicu i sad prodaju hosting. Vrlo vjerojatno kupe onaj desktop cheap server na hetzneru i sad je to hosting.

Uzeo sam drugi webhosting, namecheap, prezadovoljan. prva godina 41 $ ultimate paket. za 3x manje pare…dobio, takodjer sam kupio i wp-rocket plugin, bukvalno leti web sajt, a mislim da mi je resurse ‘jelo’ kad neko browsa fotografije…nextgen galerija, rekli su mi sa wp-rocket da nece onda trositi resurse…interesuje me ovo ako bih uzeo neku novu fotogaleriju da li bi fotke ostale u vijestima…ako nextgen deaktiviram i kako to izvesti…ili kupiti pro next gen ? sta vi mislite?