Problem FB oglašavanje neće da prihvati karticu, molim pomoć

Znači pokušavam boostati post, ali mi neće prihvatiti karticu - dobivam ovu poruku

‘‘You may have exceeded your card limit. Please try a different card or contact your bank.’’

Kartica je Visa zagrebačke banke
Kartica je vezana uz poslovni račun (j.d.o.o.)
Kartica nikada nije spajana niti sa jednim fb profilom ili bilo kako s fb (nikada nije s nje promote uplaćivan)
Na kartici ima par tisuća kuna (a ja želim promotati za 50-100 dolara)
Sa profila s kojeg hoću promotati nije nikada ništa promotano

U čemu je ovdje problem? Zašto mi javalj ovaj error… logično bi bilo zaključiti da nema sredstava na računu, ali ih ima 10 puta više nego što je potrebno…

…Sve ti pise i bez nas, ukoliko je nikad nisi iskoristavao na FB kontaktiraj banku, jer je jedino do toga moze biti.
Meni je se to desavalo kada su kartice blokirane na fb, ako sam nekad sa nje zaboravio platiti dug blokiraju je. Ali mozes koliko se sjecam kontaktirati Ads sluzbu, pa ti oni to srede. Ali opet kod tebe nece nikako da krenu oglasi, pa je najbolje kontaktirati banku.

Ova kartica nikada nije korištena za bilo kakvooglašavanje, pa ne postoji dug… Da vidim, ali poznavajući naše banke i njihove službe za korisnike to ide sporo i ne znaju bas uvijek nista pametno za reci… Hvala u svakom slučaju

Kontaktiraj banku, morat ces ici u banku i zatrazit zahtjev banke da zelis poslovati sa inozenstvom te ces dobiti od banke i mtoken.

Hvala na infu…a jesu to zakomplicirali… lakše će mi izgleda biti prebaciti na paypal i tako odraditi…

Neces moci ni dodati tu karticu na p.al dok ne odes u banku

99% ta kartica nije predviđena za internetske transakcije (POS i bankomat prolaze normalno, internet - ne).
I to postoji.

Kartica je predvidena samo treba zatraziti zahtjev za poslovanje sa inozemstvom.

Hvala dečki na infu… a nista do banke onda moram, nema druge… tek sutra naravno jer do 15h rade za poslovne :slight_smile: Hvala još jednom

Samo da javim kako je rješeno:

Poziv info telefonu banci, naravno poslovni je račun u pitanju pa tek sutra u razdoblju od 8-15h se može dobiti svog osobnog bankara. On mora samo odobriti internet plaćanje na kartici, a sam postupak (ne znam zašto) ali ako mi sutra odobre onda tek prekosutra mogu plaćati… uglavnom rješeno iako ću sada morati malo čekati… hvala svima na komentarima…ž

može lock

1 Like