Problem kad se registrujem

Imam forum i kada se neko registruje (da postane clan) popuni podatke i kaze mu da je registrovan samo da saceka da mu administrator odobri nalog. Medjutim ja kada mu odobrim nalog trebalo bi da taj novi korisnik dobije e-mail da mu je nalog odobren i da mu posalje sifru i korisnico ime,ali taj e-mail nikom ne stize. Zasto to??

Unaprijed hvala

  1. moras nam rec o kojoj se skripti radi

jesi li u postavkama foruma (ACP) unio admin mail te da li si chekirao(ako postoji) opciju da kod aktivacije bude poslan e-mail?

neki hostleri blokiraju neke e-mail adrese pa u stvari tvoj e-mail uopce ni ne dodje do korisnika.
Promjeni u ACP svoj (administratorov) E-mail i probaj opet m(gledaj da nije yahoo gmail i slicno)

obrati onome kod kog imas hosting i pitaj ga.

Forum je phpbb3

A kako se unosi admin e-mail?

Imam jedan prijedlog, uhvati nekog ko ima Skype, daj mu lozinku i username administratora i onda neka ti jednim screencastom pokaže osnove korištenja istog. Naravno uz adekvatnu naknadu.

imas administratorski panel, tamo se prijavis. DOBRO proucis sve. Sucelje je jednostavno i intuitivno. Ako to ne skuzis ne mozes ni administrirati forum. Ne preostaje ti drugo nego uposliti nekog iskusnijeg ili sta kaze @CreatifCode dat nekom pristup da ti to odradi.

Poz