Problem oko CSSa/HTMLa

Pozdrav,

koristim Weebly CMS i imam problem oko searchboxa. Naime, dodao sam Weeblyev searchbox u header portala (GIGA - Naslovnica), te CSS koji je taj search box smjestio na crnu traku.

No, kada nešto upišete u taj search box i kliknete enter, kod razultata pretraživanja cijela tema stranice doslovno ‘poludi’ :ludjak:

U sam dodao:

<div id="searchbox" class="searchbox">

<div id="wsite-content" class="wsite-elements wsite-not-footer">
<h2 style="text-align:center;">

</h2>
<div class="paragraph" style="text-align:left;display:block;"></div>

<div class="wsite-search-element-outer"><div class="wsite-search-element-align-center" style="padding: -50px 0 -50px 0">
  <form class="wsite-search-element-form" action="/search" method="get">
    <div class="wsite-search-element">
      <input class="wsite-input wsite-search-element-input" type="text" name="q" placeholder="Pretraži portal..." autocomplete="off">
      <span class="wsite-search-element-submit" title="Search"></span>
    </div>
  </form></div></div></div></div>

…a u CSS:

.searchbox {
  position:absolute;
  position:fixed;
  width: 100%;
  text-align: center;
  z-index:1900;
  right:-315px;
  top:-50px;
}

Stanje možete provjeriti ovdje. Ima li koji dobar programer koji bi to malo posložio? Ja sam radio temu za portal pa je očito u CSS-u negdje pogreška… :mda:

Kontaktirati me možete i na vgabaj.kc@gmail.com

A zašto ??
Weebly je vjerojatno najlošiji mogući izbor, pogotovo kad si već na toj razini da mijenjaš kod.

[quote=“vgabaj”]U sam dodao:

<div id="searchbox" class="searchbox">
...

[/quote]
Isuse dragi bože (a nisam vjernik!) pa ne možeš dodavati div-ove u !
U head idu, ajmo tako reći, definicije stranice (meta tagovi, CSS koji se koristi, neke skripte), a u njeni elementi.

[quote=""]Isuse dragi bože (a nisam vjernik!) pa ne možeš dodavati div-ove u !
U head idu, ajmo tako reći, definicije stranice (meta tagovi, CSS koji se koristi, neke skripte), a u njeni elementi.[/quote]

Nisam neki HTML stručnjak :confused: Evo sve sam iz heada premijestio u body.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja