Problem oko optimiziranja Blogspota!

Pozdrav Webmajstorima !
Imam vec neko vreme free blog na google blogeru i optimizirao sam ga za nekoliko kljucnih reci gde sam na prvoj strani u pretragama…Tamo sam imao od 350-600 poseta dnevno i dobio sam PR1.

Problem: U webmaster tools sam greskom pobrisao stari sitemap ! :fiju:

dodao sam novi u webmaster tools (po tutorijalu za blogspot i sitemap),ali cim ga je submitovao prepoznao je samo 12 stranica. I ne vidim da azurira dalje postove…Uglavnom pageovi su indexirani a postovi ne,to mi je problem jer je blog optimizovan unutar sebe…odmah se odrazilo na pretragu !
Takodje proverom za kljucne reci na SeoCentro , SmallSeotools i ostalim rank position checkerima i dalje se vidim za glavnu kljucnu na 3 mestu u google,1 u yahoo i bingu…za ostale sam takodje 4,7,12 mesto ali od posetilaca skoro nista…pratim google analytics …za glavnu kljucnu pogotovo nista .za sporedne jos i ima…

Pitanja :

1.da li da ocekujem da ce google ponovo da me indexira ?
2.da li da potpuno onemogucim robots.txt dok google ponovo ne indexira ?
3.da li da pingujem ne indexirane postove ?
4.da li da ih ponovo sharujem(stare postove) na socijalne mreze ?
5.kako da proverim dodatne stvari da bih vratio posetu…

Takodje u potpisu je moj blog po glavnoj kljucnoj pa mozete i sami proveriti preko google search-a !

Hvala unapred !

Eto, bas sam bacio pogled na tvoj web. Prekrasno!!! Krcat informacijama…bilo bi pravo cudo da te gugl ne indexira!
Mozda bi morao jos ubaciti u textove “Banner Brokers” rijeci…ili slicne keyworde…premalo ih je…i boldaj ih :wink:

[quote=“posluzitelj”]Eto, bas sam bacio pogled na tvoj web. Prekrasno!!! Krcat informacijama…bilo bi pravo cudo da te gugl ne indexira!
Mozda bi morao jos ubaciti u textove “Banner Brokers” rijeci…ili slicne keyworde…premalo ih je…i boldaj ih ;)[/quote]

vratio se u trazilice prekjuce,eto me na prvoj strani ponovo !
indexirane su mi stranice.znate da google voli blogger !
To sto pises je bilo i puno gore ,zamisli tek to:)
ne znam kakvo je inace raspolozenje i komunikacija na ovom portalu ali tvoja “pohvala” mi je OK !
kako vi kazete " sve 5 " !
:slight_smile:

Heh…na prvoj strani velis…a sad se izlogiraj iz google accounta…pa probaj traziti opet :wink:

jesam !

na google.com sam 3

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey