Problem prijave na FB (your account has been locked)

Pozdrav da li neko zna kako ovo rijesiti samo mi se od jedanput pojavilo na mom fb profilu
your account has been locked

We saw unusual activity on your account. This may mean that someone has used your account without your knowledge.
ne mogu da se prijavim nemam nikakve opcije inace profil mi je star 12 godina

ima li kakvih dugmica ispod te poruke?

Nema nikakvih opcija samo pise da je racun zakljucan i jedina opcija kao da se prijavim sa uredzaja koje sam vec koristio uploadovao bi sliku ali forum ne dozvoljava ako ukucas na youtube locked fb vidjet ces o cemu se radi

Probajte hoce li vas preusmjerit na broj telefona kad ukucate ovaj link sa slike
fbbbbbbb1

Nista samo me vrati opet na zakljucan profil

Ako ima ikakav link, poput Saznajte više i sl. probajte otvorit

Nemam nikakve opcije na fb samo mi ovo pise kad zelim da se logujem
Primijetili smo neuobičajenu aktivnost na vašem računu. To može značiti da je neko koristio vaš račun bez vašeg znanja. Račun je zaključan Decembar 19, 2022
Kako bi bili zaštićeni, vaš profil nije vidljiv osobama na Facebooku i ne možete koristiti svoj račun. Šta mogu učiniti?
Pokušajte se vratiti na telefonu ili računaru koji ste ranije koristili za prijavu na Facebook.
i to je to

Nisi jedini i meni se to desilo ima par dana i apsulutno nemam nikakve funkcije da vratim a na tom profilu imam preko 30 stranica grupa svacega samo od jednom mi je to doslo i nema opcije za povratak a racun koristim preko 10 godina mislim da nema povratka iz ovog iskreno bolje da je obrisan profil bar bi mogao skinuti podatke ovako ne mozes nista

Mnogo nešto ovih dana narodu zaključavaju profile. :thinking:.Kao da je nekakava osveta bivših admina facebooka oću reći radnika facebboka

1 Like

Onda bi jedina mogucnost bila da, ako ste se logovali s bilo kojeg uređaja ranije ( drugi mob, comp, laptop i sl), probate preko njih, vjerovatno ce na njima biti obavijest o potvrdi za login na taj uređaj gdje je zakljucan. A ako niste, i ako je to jedini uređaj, može bit smicalica od fejsbuka kao sto je dole Goci naveo.

1 Like

100%, Meta je svakako objavila da je opet otpustila dvadesetak zaposlenika koji su prodavali fejsbuk racune i uzimali mito. Nisu svi dobili otkaz, neki su samo ‘kaznjeni’. Navodno su koristili alat Oops, koji se koristi za povratak zakljucanih ili hakiranih profila. Ko zna sta se tu sve radi.

1 Like