Problem s Google.hr

Dakle problem je slijedeći… recimo da se fima zove “hagkrevet” prilikom traženja web stranice google mi ne nudi taj naziv nego misli da je krivo upisano i daje mi rezultate samo za krevet. Postoji li neki način kako bih to mogao riješit?

Imao sam i ja sa tim problema ali su nestali kako je rasla popularnost stranice.

Kako bude rasla popularnost stranice, tako će Google prvo prestati ispravljati “hagkrevet”, a zatim i davati “hagkrevet” u sugestijama.
Nema druge.

u redu… nisam do sada imao takav problem, tak da me zanimalo je li moguće da se to sredi…

hvala obojici… :wink:

To pišem iz vlastitog iskustva.
Uzeo sam za naziv sajta izmišljenu, nepostojeću riječ. Recimo "hagkrevet"
Prvo je google.hr to ispravljao i davao “Prikazuju se rezultati za krevet / Umjesto toga pretražite hagkrevet”.

Nakon nekog vremena (nisam obraćao pažnju kada se to zbilo), google.hr je počeo nuditi “hagkrevet” u sugestijama nakon što se upiše “hagk” i počeo je ispravljati tipfelere npr. “Prikazuju se rezultati za hagkrevet / Umjesto toga pretražite hahkrevet”.

Treba pričekati neko vrijeme da google.hr prihvati “hagkrevet” kao postojeću riječ povezanu s postojećim sajtom.
Ne vjerujem da postoji neka prečica.

Da. To se i meni događalo kad san tek kupija komp. Za moje vlastito ime i ptrezimw se google bunija, a danas sam u sugestijama.