Problem s IE8

Pojavljuje mi se problem prilikom browzanja u IE8. To me kolje jer mi 50 % US korisnika koristi IE. U privitku slika…:rocjena:( operation aborted!) Molim vas pogledajte to kod sebe pa recite što mislite da je problem. Hvala!

A što piše?
Meni se u IE8 ne pojavljuje nikakva greška.

Da li se problem pojavljuje na tvom testnom okružju ili si na statistikama posjeta vidio promjenu?

Jesi provjerio da li se neki od izvještaja koje možeš dobiti kroz Google odnose na tvoje testno okružje?

[quote=“tsereg”]Da li se problem pojavljuje na tvom testnom okružju ili si na statistikama posjeta vidio promjenu?

Jesi provjerio da li se neki od izvještaja koje možeš dobiti kroz Google odnose na tvoje testno okružje?[/quote]

Ma jesam, čitao sam i po forumina i po Q&A sajtovima. To sam primjetio danas jer sam testirao nešto za preglednike. Nadam se da je to samo kod mene prouzročeno nekim addonom. :hmm:

Ako nisi vidio objektivne podatke na statistikama, onda naprosto osiguraj drugo računalo s IE-om 8 i probaj odatle pristupiti.

Riješio sam problem. Deinstalirao sve dodatke i sada više nema problema. Hvala!

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja