Problem s mišom na laptopu

Dakle koristim Xiaomijev laptop i zadnjih pola godine je sve radilo odlično, no sada me počeo miš zafrkavati. Iz čistog mira odjednom miš počne štekati na način da ili naglo uspori, ili se ubrza, ili mu se osjetljivost na dodir smanji… uglavnom kada rebootam laptop, opet se vrati u normalu. Dakle vjerojatno se radi o softverskom problemu.

Pod miš mislim na ovaj touchpad… :smiley:

Ima tko kakvu ideju što bi mogao biti problem?

Dali je Win na njemu? Jesi dobio neke update prije nego se to počeo događati?

Može biti svašta, i nadajmo se da je softverski problem. Imaš li nekih WiFi uređaja ukopčanih na laptop? Neki Bluetooth ili bilo što da može raditi smetnje?

Touchpad je fizički spojen, ali moguće da je zapravo neki wifi uklopljen u kućište, i da ima neku interferenciju

Da, Windows 10.

E to ne znam, radi mi se auto-update i sad sam up-to-date.

Dijelim cijelo vrijeme internet s mobitela, preko hotspota. Mislis da moze do toga biti problem? Dakle wi-fijem se spajam na mobitel preko hotspota, a mobitel mi je gotovo uvijek neposredno u blizini laptopa, tako da ima neke logike da bi to moglo praviti problem…

Mene je desktop komp tako zafrkavao zadnjih mjeseci, misli da je neki od Win updatea.

Na kraju sam kupio bežični miš i sada radi super! A svašta sam isprobao :grin:

1 Like

Kada god sam imao čudne probleme (titra slika na ekranu, miš ne reagira kako treba, tastatura piše znakove koje korisnik nije ukucao) bilo je do Wifi miša kojem oslabi baterija, bežišnog telefona koji je blizu PC-a isl…

A nista kad se opet to dogodi, ugasit cu wi-fi pa pratiti desavanja. A ako je do windows updatea, nema druge nego cekati nekakav patch? Bas je iznimno annoying, jutros dogovaram neki posao i poludi mi mis i posalje polovican email…

Jeli ima kakvih novosti?

Evo nije mi zablokiralo zadnja dva dana, a nisam nista posebno napravio.

1 Like