Problem s trgovinom google play

Hoću danas ažurirati aplikacije na mobitelu kad ono dođe do određenog postotka, prestane preuzimanje i tako stoji…ili dođe do 100%, pa se ne instalira već se samo vrti.
Prvo sam obrisala novo ažuriranje trg.play, pa onda predmemoriju i podatke (google veli da to pomaže). Onda se javio error 501, a poslije još i 927. Googla i za to - izbrisala sam google račun i sve kao i prije i opet ništa.
U međuvremenu se par put pojavilo da su pozadinski podaci onemogućeni (a nisu, sve je uredu s njima), i čak se jedna aplikacija uspjela ažurirati.

I uglavnom, da riješim taj error 927 sam u recovery modu išla na Wipe cache partition i nakraju Reboot. I vidi čuda sve radi. Sve ažuriram, instaliram, radi normalno. I nakon dva sata opet se javlja da su pozadinski podaci onemogućeni i da trgovina play ne može biti omogućena. Ne mogu više brisati predmemoriju, podatke i ažuriranja za aplikaciju.

Ako netko zna što i zašto nek pomaže. Mob je Coolpad Porto E560 i rootan je (ako je u tome stvar).
Hvala unaprijed

pokusaj http://valuestuffz.blogspot.hr/2016/05/how-to-fix-error-501-on-google-play-store-app-download.html