Problem s viškom sadržaja?

Pozdrav !!!

Početnik sam u css-u i imam jedno pitanje, radim web stranicu s igricama i sad pošto sve igrice nisu jednakih dimenzija trebo bi nekako napravit da se prostor oko igrica puni sadržajem ako za to ima mjesta.
Znači imam igricu od recimo 700px širine i ostane mi oko nje još 300px širine i sada bi ja tu postavio neku sliku recimo, ali nekada će igrica biti 900px širine i neće biti mjesta za tu sliku i onda bi htio da ju ne postavlja. Kako napravit da on vidi kada da stavlja koji sadržaj.

Ne tražim da mi šaljete code samo mi trebaju neke naznake ideje kako to napravit.

Hvala

Pretostavljam da se svaka igrica nalazi unutar nekog taga (div,table, td…) pa treba samo dati id tom tagu i onda mu zadati css.

Probaj postavit dva div-a od 900px sa različim klasama ili id-ovima…

Na igri gdje je 700px sirina dodajes sadrzaj sa strane, a na igri od 900px ne dodaješ ništa…

I onda na svakoj igrici samo mjenjaš id-ove ili klase…

Ili nemoraš radit dva id-a ili klase, pa kad igrica bude manja opet lako sa strane dodaš neki sadržaj u nekom drugom divu, glavno da ti je div sirok 900px, nema veze sto je igra 700, ona ce stajat lijevo, tako da desno uvijek mozes dodat nesto…