Problem sa adsensom isplatom - poslali mi samo 1 euro?


Pozdrav da li je neko imao slican problem ? Naime radim sa adsensom vec 8-9 godina ali ovo je prvi put da mi se nesto ovako desi zaradio sam na youtube 90 eura a pise da su mi poslali 1 euro

Ako ti je kanal na engleskom i gledaoci iz USA moguće da su ti uzeli lovu kroz porez ili su ti oduzeli novac od nevažećih klikova Pogledaj opciju plaćanje -transakcije ti bi ti trebalo da piše zašto su ti uzeli tu sumu ( naravno ako nije kakav bug) u sistemu pa ti prikazali tako kako ti je na screenshootu-u

Bug neko vjerovatno ne mogu toliko porezi uzeti. Jesi provjerio koliko ti je novca leglo?

Da, uzeli su ti te pare za porez u americi, ostatak novca je u procesu za isplatu, odi na plaćanja i vidjećeš da je transakcija u procesu…

Pa kako su mu ovoliko uzeli? Koliko je ovo 90% i vise

I meni je to gotovo nemoguće da su mu toliko skinuli nikad nisam video da su nekog toliko “ogulili” :open_mouth:

Ipak je bila greska na adsensu to jeste ovaj iznos sto pise da je poslano 1 euro to je porez od americkih pregleda taj neki novi zakon a leglo je 97 Eura

Koliko sam skontao :thinking: znači na račun ti je leglo tih 97€ ?

Na racun je uplaceno 97 leglo 90 zbog provizije to jeste sve je regularno samo ne znam sto mi i sad pise da je uplaceno 1 euro inace zarada je od jutjuba

Verovatno neki bug u tvom adsense nalogu .Maaaa…bitno je da je leglo više od 1 € :grinning:

1 Like

haha daa,ma da sam predpostavljao da nece 1 euro leci minimalno je 70 od pamtivjeka al haj reko da vidim jel imao neko slican problem,e ne znam adsens je ovaj iz 2014 a jutjub iz 2010 nikad problema nije bilo

1 Like

ahaha :joy:pa da … granični iznos isplate 70€

1 Like

Zna li itko postoji li sansa da se isplati na transferwise? Kada sam unosio broj računa, odbije mi jer navodno račun treba biti iz zemlje na koju si registriran.