Problem sa alert javascript

kad se covjek registrira, odlucio sam da se u onom box prozoru pojavi tekst Cestitamo, mozete se prijaviti, i sve je ok
ali smanje mi se textfieldi tamo gdje upisujem username, lozinku…

i button mi promjeni malo poziciju, o cemu se radi ako itko zna i kak to rijesit

Znam ja

3 Likeova

ti si moj hero

Kakvo pitanje, takav odgovor.

Super, mnogo mi je drago da sam ti pomogao

Bilo bi dobro napisati makar u kratkim crtama kako si to riješio, zbog budućih posjetilaca foruma sa tim problemom…

Naravno da bi bilo lijepo, ali kao sto vidis mi ovdje ne znamo u cemu je problem.

aj aj ne spamajte

Zar nije pametnije izbjegavati alert boxove i riješiti to na neki moderniji, light način?
Ili odmah korisnika prijaviti nakon registracije?

Imaš li link/code da se pogleda to što si radio.

kaj fali alert bogovima

kaj ne kuzis to mi sluzi za error msg

jer kad upisem 2 znaka za sifru a treba najmanje 8, onda mi se pojavi taj alert box i pise kaj treba i sve mi se na stranici smanji

aj dosta sada mogo bi mod zakljucat temu

Pa staviš error message u obliku poruke koja se pojavi ispod input polja, zacrveniš to polje da se vidi da je error, ima 100 boljih rješenja za to što radiš ali nije bitno. Uostalom, prvi post ne govori da radiš error message nego success message nakon registracije. A to igra veliku ulogu pošto se radi o potpuno različitim stvarima.

Kužim sve ali da bi se pronašla greška bilo bi dobro kad bi se vidjelo rješenje koje koristiš a ovako nagađati može biti 1001 razlog zašto se to događa. JS nije ispravno napisano, generira neki HTML koji nije ispravno napisan, generira neki drugi element negdje na stranici koji utječe na ostale…itd itd

Nisam nikad imao sličan problem pa me zanimalo što bi mogao biti kod tebe. Ako te ne zanima da riješiš, mene još manje :wink: