Problem sa ažuriranjem WordPress stranica

Primjetio sam da na nekim stranicama ne mogu ažurirati WordPress (kliknem “ažuriraj sad”, ažuriranje krene i onda se samo zablokira) dok na drugima stranicama ažuriranje prođe bez problema. Problem ažuriranja se javlja uglavnom kod starijih stranica (aktivne 2, 3 ili više godina). Sa ažuriranjem plugin-ova nemam nikakvih problema.

Što mislite uslijed čega je došlo do problema sa ažuriranjem i ima li to eventualno kakve veze sa hostingom? Naime, stranice su preseljene prije cca. godinu dana. Na prijašnjem hostingu nisam imao nikada ovaj porblem.

Disk space na hostingu? Meni je to uvijek bio problem ^^.

Moguce da bude i do hosta to je znalo da se desava u zadnje vreme to je znalo i meni da bude problem dok nisam presao na drugi hosting.

@milito hvala ti za info. U mom slučaju će najvjerojatnije biti neki drugi problem jer zauzeće diska nije ni blizu max. popunjenosti.

Kakav ti problem izbaci? Daj nešto više podataka. Može biti do permissionsa na hostingu :).

Ne izbaci nikakvu poruku. Kliknem ažuriraj, otvori praznu stranicu kao na slici i stane.

aham ovo je bas stara verzija, probaj da preuzmes poslednju verziju i da izbrises wp-admin i wp-includes i prebacis ta dva foldera iz poslednje verzije

@Sceko napravio sam kao što si predložio. Sada ažuriranje WP-a radi i sve je OK. Hvala puno!