Problem sa css-om

Pozdrav !
Imam problema naime radio sam nešto oko ovoga foruma razmještaje neke pravio i sada ovaj toolbar sa menu-om želim staviti na sredinu ali ne ide probam sa pozicijom u css-u ali ne odradi uopće. Molim pomoć
Unaprijed hvala !
Slika onoga šta želim
[attachment=1]agagagaaaaa.jpg[/attachment]

Probaj u CSS-u za element u kojem se nalazi meni stavit svojstva:
margin-left: auto;
margin-right:auto;

S tim da moraš definiriati i fiksnu širinu tog elementa. Ne vrijedi ako je postavljeno width: 100%

fiksna širina to stavio ali ne jenjava ništa sve isto :frowning:

Možeš nam ostaviti ovdje taj dio koda pa će netko pogledati.

#userbox {
	background: url(../images/custom/toolbar.png) 0 0 repeat-x;

	height: 120px;
	padding: 0 10px;
	position: relative;
	right: 0px;
}

Eto ga još jednom unaprijed hvala

[quote=“amar95”]
#userbox {
background: url(…/images/custom/toolbar.png) 0 0 repeat-x;

	height: 120px;
	padding: 0 10px;
	position: relative;
	right: 0px;
}

Eto ga još jednom unaprijed hvala[/quote]

Jel imaš tu negdje definiran stil za ul element? Probaj na njega primjeniti ova svojstva koja sam ti gore predložio. A ako možeš dat link od foruma to bi također bilo od koristi.

Nema ovaj elemenat sa UL-om nigdje
Ovako ovo mi je još na kućnom hostu
ali možete pogledati demo koji
http://demo.dzinerstudio.com/
Tema noize
Igore hvala ti do neba što mi pomažeš

Probaj u CSS-u naći #topnav

#topnav {
padding: 0;
margin: 0;
margin-left:auto;
margin-right:auto;
width:990px;
height: 80px;
}

Mijenjaj width kako ti paše. Ako to ne pomogne, onda stvarno ne znam.

To se pomjera ali ne pomjera se ovaj toolbar tj. ova slika jer ja nju ne mogu nikako pomjerit to je meni problem

Brate ovo je hebo lud zbunjenog. :smiley:
Ja sam ti gore objašnjavao kako centirati traku za meni. To očito nije ono što si tražio. Pa objani još malo. Koja slika? Inače, na onoj gornjoj slici meni sve izgleda u redu.

Eh ovako tu gdje je taj forum comunity i ostalo na tome je jedna slika slike izgledaju isto međutim nisu :smiley:
ovo je toolbar a ovo je userbox ovo gore gdje je login
e sada ja tu sliku toolbar zajedno sa menijem ovim želim staviti na sredinu eto to je to

[quote=“amar95”]Eh ovako tu gdje je taj forum comunity i ostalo na tome je jedna slika slike izgledaju isto međutim nisu :smiley:
ovo je toolbar a ovo je userbox ovo gore gdje je login
e sada ja tu sliku toolbar zajedno sa menijem ovim želim staviti na sredinu eto to je to[/quote]

Onda nađi #topnav ul

#topnav ul {
padding: 0;
margin: 0;
margin-left:auto;
margin-right:auto;
}

Igraj se malo s njim i to je to. :slight_smile:

Igore hvala ti puno riješio sam međutim ima još nekih stvari koje ne znam riješiti a mislim da su do css-a
Ovako ovaj background je veličine kakve jeste međutim kada u nekom PDF-u je duže on prestane da se širi tj. ne širi se i onda se javlja ovo http://zaslike.com/files/plpag97a4sencdkap25e.png
Kako da to namjestim HVALA

Super da si rješio. Moraš nać element u kojem je postavljen taj background pa dodaj liniju
background-repeat:repeat-y;

Hoće na repeat x to je po x osi to znam ali kada stavim y neće !

Probaj background-repeat:repeat; ili nemoj stavljat nikakvo pravilo ponavljanja, ni po x-u ni po y-u. Ako nije drugačije navedeno pozadinska slika bi se trebala ponavljat u oba smjera.

Igore i to sam riješio međutim sada sam stavio ručno Youtube ikonu i ne mogu staviti link na nju msm stavim ja a href i link na sliku ali ne mogu kliknuti na nju msm ne ide na stranicu nikako nema linka do čega je HVALA

Kako stavis. Daj kod.

Da ne otvaram novu temu, imam problem u CSS-u. Po frameworku img je stavljeno “display: block” i sad mi slike prikazuje u blokovima, jednu ispod druge. Kako da poništim tu liniju koda a da ne diram kod u frameworku? Imam određene slike koje ne smiju biti u blokovima. Probao sam display: inline i display: inline-block ali ne radi, ne poništava ono iz frameworka.

Dodaj novu klasu na element, zatim definisi svojstva za taj element u CSS-u.