Problem sa google potvrdom broja telefona

Pozdrav ljudi :smiley:

Pronašao sam stari adsense racun koji je potvrđen sa brojem telefona dakle bez recovery email-a. Taj broj više ne koristim davno je baš bilo zbog promjene posla morao sam promjeniti broj telefona.

Dodao sam u recovery sadašnji broj i potvrdio ga. Ali kada idem da dodam email recovery google zeli da posalje potvrdu na stari broj…

Da li ima neki link ili nešto korisno povodom ovog problema ? :smiley:

EDIT: Također kada želim promjeniti šifru na profilu sifra mi dolazi na novi broj :expressionless:

možda je glupa ideja, ali probaj nazvati taj broj i ako se javi netko “normalan” da mu se da objasniti o čemu se radi, pa neka ti da kod koji gugl pošalje. Ako se nitko ne javi, nazovi službu za korisnike operatera i reci da bi stari broj natrag. Dobiješ ga za 20-30 kuna, gotov je isti dan i pokupiš karticu u centru

Koristi ga neko već a možda je neki debil iza pa mi lapi’ mejl :smiley:

Odi u bh telecom reci da si izgubio mob popunis podatke i uzmes isti broj :joy::joy::joy: 5 KM.

nije valjda da tako lahko ide :confused: u mtelu ako nemaš onaj papirić od kartice moraš popunit formular gdje moraš navesti koje si brojeve najčešće zvao, koliko si puta sedmično dopunjavao račun, u kojim iznosima, pin kartice ako ga se sjećaš i još par stvari …

1 Like

Ma ja sam mami otisao i samo rekao izgubljen taj i taj broj, pitaju za ime prezime das licnu i daju ti novu karticu.

Ja sam uzeo na svoje ime znaci nije na njeno, iako je stvarno izgubila bila. Sad ne znam kako bi bilo ovako nesto uradit :rofl: U biti ne gubis nista, dovoljno ti je broj 5 minuta da odradis kasnije i nek blokiraju.

1 Like