Problem sa header-om

trazilicu sam probao sa negativnim margin-top privuci na vrh ali kad to uradim ona ide iza menija tj. ne vidi se :slight_smile: ?

Stavi joj visok index:

{
z-index:9999;
}

nece opet je iza :confused:

Izbaci width, i stavi na tražilicu position: relative.

CreatifCode,Hvala radi :smiley:

moze mala pomoc oko trazilice…

sada kada stavim position relative ona ide preko top menija,ali kada scrollam bjezi sa njega tj. ne vidi se ,a kad stavim position fixed ode u lijevo iako je float right,ako probam sa margin-left da je pomjerim desno,pomjeri je ali kad idem zoom out ona ide u lijevo(kao sa headerom) ??? :confused:

my.css
#header {
margin-top: 32px;
}

.ne_reg
{
position: absolute;
}
izbriši margin-top

.search
{
position:relative;
}

.search .query izbriši margin-top

I usput daj se nauči koristiti sa Firebugom i Chrome developer toolbarom, bit će ti puno jednostavnije nego svaki čas postavljati ovdje pitanja.

jest al sad top meni nema osobinu fixed u tome je problem.

sta je to ? :slight_smile: mislim za sto služi ?

To ti je u Chromeu CTRL+SHIFT+I kombinacija tipki i onda ti se otvori jedan čarobni prozorčič u kojemu vidiš svojstva svakog pojedinog elementa na stranici kojemu onad možeš mijenjati svojstva i pogledati uživo kako bi element izgledao na stranici.

Stavi ovako
my.css datoteka
.search
{
position: fixed;
right: 10px;
}

@CreatifCode,hvala radi :slight_smile:

Pozdrav. Ovako imam jedan problem, imam web stranicu želio bi staviti neki opis stranice,i pošto sam novi u ovome ne znam točno kako da napravim.Rekli su mi da idem pod (predložak glavnog teksta index.php) i tu da napišem nešto o stranici.Sad me zanima gdje točno trebam upisati? Evo screenshot Screenshot by Lightshot Hvala unaprijed.