Problem sa hostom na Godaddy

Dakle imala sam host na Godaddy-u koji mi je istekao prije mjesec dana.
Kada sam ga neki dan htijela ponovno produžiti nije ga bilo nigdje pod opcijom Renewals, pa sam kupila ponovo novi koji sam pridružila domeni,
ALI sam sad skužila da sam ostala bez baze i svega što sam imala na stranici. To mi se sad prvi put desilo! Odgovor od njihove podrške je bio da će mi vratiti bazu ako im uplatim 150 dolara :srednji: pa me zanima jel netko imao sličan problem i kako bi mogla vratiti bazu bez plaćanja. :hmmmmmm:

Zaprijeti im da ćeš otići u drugi host i da ti je žao što si vjerovala tako odvratnome hostingu, da ćeš ih blatiti svuda, jer žele zaraditi na nevjerojatnoj sitnici.

[quote=“retrocat”]Dakle imala sam host na Godaddy-u koji mi je istekao prije mjesec dana.
Kada sam ga neki dan htijela ponovno produžiti nije ga bilo nigdje pod opcijom Renewals, pa sam kupila ponovo novi koji sam pridružila domeni,
ALI sam sad skužila da sam ostala bez baze i svega što sam imala na stranici. To mi se sad prvi put desilo! Odgovor od njihove podrške je bio da će mi vratiti bazu ako im uplatim 150 dolara :srednji: pa me zanima jel netko imao sličan problem i kako bi mogla vratiti bazu bez plaćanja. :hmmmmmm:[/quote]

Pa mislim da si sama kriva ovdje, mislim oni daju nekoliko dana, ali mjesec je puno cekati da opet pokrenes hosting.

Zasto nisi uradila backup, jer je logicno cim ti istekne hosting da ce sve obrisati.

Ovo sto @Kecko kaze mala je vjerovatnoca da ce uspjeti, ali pokusaj :wink:

Da, ali je jedini način, još ako veli da nije znala da je host isteko, da nije došao nikakav mail obavještenja itd, dalo bi se još to iskemijat, mislim kakav problem je njima dati njenu bazu, koju ionako imaju negdje spremljenu? Trebalo bi im biti u interesu da ona produži ugovor…

Da, znam da sam ja kriva, ali znalo mi se već dogoditi da kasnim sa plaćanjem hosta po par dana, a sad je prošlo računala sam 22 dana, mogli su bar staviti mjesec dana roka za držanje baze. :slight_smile: Backup sam napravila prije, a taman sad kad sam trebala nisam.
A ni ja ne kužim zašto je takav problem dati bazu, bez da platim 150$ :zbunj:
Probat ću se zaprijetiti odlaskom :zub: imam par domena kod njih i do sad nisam imala problema sa kasnijim plaćanjem, baza je uvijek ostala, valjda su sad skratili vrijeme držanja.

Godaddy je prevelik da bi mu prijetili odlaskom. Osim ako godisnje ne trosite parsto tisuca dolara tamo.

Nema nikakve sanse da dodjete do baze bez da platite.

Tako je, a i poslaje barem 20 puta email da produzite…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja