Problem sa instalacijom Adobe flash player-a

Imam problem sa instalacijom Adobe flash player-a. Posjedujem laptop Dell latitude i instaliran windows xp sp2. Pokušavao sam da instaliram, ali mi se pojavi “Note”, tj. da moj antivirusni program dopusti instalaciju adobe flash player-a. Iskljucio sam antivirusni program, ali ni tada nisam mogao da pokrenem instalaciju. Posjedujem Avast antivirus.
Šta Vi predlažete ?

Promjenu operativnog sustava kao prvu i najosnovniju mjeru, a onda ce sve ostalo biti lakse.

oprostite ali koji drugi OS da ubacim. da li mi rješenje bilo XP SP3 pošto je laptop malo stariji i slabih je karakteristika.

Reinstaliraj windovse i rijesis sve probleme

A koliko ti je slab laptop? Daj neke karakteristike.

Windows XP s bilo kojim SPom ti vise nije nikakvo rijesenje jer XP vise nije sluzbeno podrzani operativni sustav. Ako ti je racunalo super sporor onda neki linux, a ako nije onda definitivno Windows 8.1 koristi manje resursa nego Windows 7, a uz to je i puno ugodniji za koristenje(ovo je osobni dojam).

a koji windows da ubacim da li bi mi pomogao windows xp sp3

Cekaj jel ne kuzis ili zajebavas. Lijepo sam ti napisao da ti vise niti jedan windows xp nije preporucljiv zato sto vise nemaju podrsku za njih. Windows Vista, Windows 7 ili Windows 8 su tvoj sadasnji izbor.