Problem sa javascript injector-om

Ovako , nabavio sam neku skripticu , koja funkcionise preko javascript injectora . Ima dodatak na google chrome cjs(injector) preko kojeg unosim skriptu, probao sam na dva sajta, avaz.ba i novi.ba(ako nije dozvoljeno pisati ovo, il da ja editujem il nek neko od admina uradi ti) bez problema funcionise odma, dok na svom i sajtu od kolege nesto ne stima, sad da li ima neku plugin nesto neki dodatak na wp koji omogucava nesmetan rad JS , u pitanju je autoscroll da neko ne mislim da su neke kriminalne radnje, pop-upovi krađe i slicno . Ako neko ima vise iskustva sa JS , ne bilo mu zapoviđeno da napise sta bi moglo biti . Poyy

Jesam ja jedini koji nije ništa razumio?

Poyy

Nope. (Post must be at least 20 characters)

Imam puno posla ovih dana pa nisam uspio odg .

Na mom sajtu, wordpress , skripta (js) kada je ubacim preko cjs ne funkcionise, znaci ne ubacujem je u header niit u sajt vec preko injectora u tab da samo meni radi, ne treba mi da drugima scrolla dok na navedenim sajtovima radi ta ista skripta bez problema na isti nacin unesena u CJS . Zanima me da li neko zna sta bi mogao biti problem, zbog cega u mene ne moze normalno da radi , da li ima plugin neki , radi cega moj wp blokira skritu…

I dalje nemam blage veze sta pokusavas.

Da nam paste-as tu “skriptu” sto ne radi kad je “injectas” ?

To nece bit dosta jer vjerojatno skipta neki konflikt tipa ako je jQuery i koristi $ a wordpress ima registriran jQuery …

Ajde ti nama posalji sajt i skriptu pa ce biti lakse :slight_smile: