Problem sa menu popisom

Dakle, ljudi pravim websajt koji bi trebao imati 4-5 kategorija i po 25-30 podkategorija svaka kategorija treba imati :slight_smile: Dodao sam 100tinjak podkategorija i više neće, kada dodam podkategoriju i kliknem save, Samo mi prikaže Home i About stranice na sajtu , i kada udjem u Menu Dakle samo se odznaci Top navigation, TEMA KOJU KORISTIM JE http://ericulous.com/ipin/
Da li neko ima rijesenje za moj problem :smiley:
Da li je negdje ograničeno koliko podkategorija mogu napraviti li nesto ?

Potreban ti je bolji hosting

Dobar je hosting nije do hostinga sigurno :smiley:

Verovatno si primetio kako pocne da uspori kada dodajes pod kategorije…
Vidi tekstovi.org koliko ima pod kategorija (izvodjaci) morao sam preko VPS/a da dodajem pod kategorije jer na obicnom nije hteo da sacuva!

Fuck :blush:
Pokusao sam i sa drugom temom al ništa…
Dakle jači host,…

Probaj na kucnom serveru wamp pa dignes na internet

Dugo nisam veću glupost pročitao. Kakve veze ima hosting sa kategorijama? Ti možeš na free hostingu da dodaš milion kategorija/pod-kategorija/pod-pod-pod-pod kategorija. To nema veze sa hostingom, već sa skriptom koju koristiš, u ovom slučaju WP i njenom temom. Ako ne prikazuje, onda “MORA” da je negdje ograničeno zašto neće da prikazuje.

nije kategorija nego u custom meniju kada dodajes pod kategorije

Problem onda u WP ?
Baš kao i što je naveo brzi mnogo šteka Menu dio gdje postavljam kategorije i podkategorije, e sada da li je ograniceno ili nije ne znam, Ma da i meni je malo glupo da zavisi od hostinga…

Pa definitivno WP ima opterecenje da se to podesi. Probaj preko WAMP na svom kompu

I dalje mi je smiješno da to ima neke veze s hostingom. Jer ako hosting ne može to da podrži, šta onda može?..

1. Užasna skripta.
  2. Loš hosting.

Otvori phpmyadmin i sav posao što WP ne može da odradi odradi ti ručno u bazi. Ili odradi sve na svom računaru pa prebaci.

WP ima opterećenje bilo šta da radiš.

I meni je bilo smesno kada sam prvi put hteo da dodam vise stavki u meni.[quote=“21x, post:11, topic:17305”]
Ili odradi sve na svom računaru pa prebaci.
[/quote]

Najbolje rešenje

Problem je što to u bazi vec postoji samo sto nece da se prikaze na stranici !

http://sevenspark.com/wordpress/menu-item-limit#solution

Nema veze sa WordPress-om, samo da se zna :wink:

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey