Problem sa novim expired domenom

Kupim danas jedan expired domen, cijeli dan pravio sajt, slozim sve i sve pet. E sada nastaje problem, dodao adsense kodove, ne prikazuje mi reklame, novi je sajt pa hajde treba vremena. No, prodje i 6 sati nema jos reklama, samo prazan prostor.

Pokusam u wmt da indeksiram nece ni to, samo mi izbacuje na status da je privremeno nedostopuno.

Chekiram domen u ovim toolsima, nema bana…sada da li je moguce da je banovana ili je negdje drugo problem?

moguće da je banned a da toolsi ne pokazuju. Nedavno je jedan kolega sa foruma imao sličan problem.

Riješili smo to iz WMT (poslali apeal) i kroz par dana je dobio odgovor i rezultate u WMT (članci su indexirani).

Dakle, moguče da ti je domena označena kao pure SPAM, i da trebaš napisati apeal. Nešto u smislu da si kupio domenu NE znajući da je u banani, i da misliš na njoj ozbiljno raditi pa ako je moguće da je uklone sa banana liste

2 Likeova

Evo prvi tools koji pokaza da je u banani, ne znam koliko je vjerodostojan, moje ostale sajtove nije prikazao da su banani ovaj ismywebsitepenalized…chekirao sad tu, i pise DEFINITELY PENALIZED .

Izgubih par sati bezveze na slaganje sajta…

Ako nije problem posalji mi ime domene koju si kupio u privatno.

Hvala na nudjenju pomoci, ali to je to banirana je.

Posalji pa da vidim preko mojih alata.

Ne…hvala ti

1 Like

Sto krijes web sajt kao zmija noge.

Nema veze ako je baniran. Pošalji link i apeal, i par rečenica o tvom novom sajtu. Lako da će ga skinuti sa liste …

1 Like

Da sigurno će odbanovati domenu ako je napravljen “normalan sajt” na domeni. Ukoliko je npr sajt sa filmovima ili adut sajt koji je baziran na embedu neće ga odbanovat zbog thin kontenta, bar sam ja imao takvo jedno iskustvo sa jednim adult sajtom, pa na tome zasnivam misljenje. Iako je npr taj adult sajt koji sam napravio imao baš solidno dugačke unikatne opise, nisu htjeli da ga odbanuju zbog taknog sadržaja.

2 Likeova

Sad sam je uspio indeksirati kroz wmt…probat cu opet dodati adsense, vjerovatno je neki “bug” ili sto vec sinoc bilo.