Problem sa PayPal, nemogućnost plaćanja

Pozz. Ovako napravio sam sebi profil na ebay takodjer i na paypal i povezao sa svojom bankomat kartom. Karta je Njemacka Postbank, u nekoliko dana kupio sam 4-5 artikala platio uredno sa paypal opcijom novac mi uzeli sa racuna i moje stvari stigle na adresu u Njemackoj. Problem je da hocu opet nesto da kupim ali ne mogu da platim. Izaberem kao i do sad opciju placane preko paypal otvori mi paypal unesem sve sto je potrebno i vrati me na ebay i da nije moguce platiti i da izaberem neku drugu opciju placanja, probao sam i neki drugi artikal da kupim i isti problem. Ne razumijem u cemu je problem jer je radilo sve normalno. Isto tako artikle koje sam htijeo kupiti prodavac nece da stornira a ja ne mogu da platim preko paypal i dolaze mi poruke da ce mi blokirati racun i tako to. Ako neko se razumije ili imao slican problem volio bi da mi pomogne

Imaš para na kartici?

Ja isto kupujem preko ebaya, cini mi se da su rekli da ce se paypal ukinuti sa ebaya pa cemo vidjeti. Ne mogu ti 100% reci jel to istina ili nije ali eto sto sam cuo to i kazem

Da točno. ebay će do kraja godine raskinuti partnerstvo sa Paypalom i početkom nove godine uvesti novi platni procesor Adyen . Adyen nije toliko popularan ali ga koriste Uber i Netflix.

Kako god uvođenjem Adyena smanjiti će se troškovi plaćanja, što će odgovarati i trgovcima i kupcima.

1 Like

Jesi li potvrdio karticu. Ako se dobro sjećam, limit je 70$ mjesečno, sve dok ne potvrdiš karticu.

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Profit Monkey