Problem sa Paypalo m

Pozdrav imam problem sa paypalom,limitiran mi je racun.I sada trazi da posaljem svoje podatke,sada me zanima na paypalu mi se nalazi skroz drugo ime sada ne znam da li mogu ja poslati svoje dokumente?

pa ako se nalazi drugo ime kako ćeš sa svojim dokumentima potvrditi identitet života ti haha e jbmu miša kakva pitanja postavljate

je li ime i prezime stvarne osobe ili izmišljeno? što nisi na svoje ime otvorio? šta si radio, što ti je limitiran?

1 Like

Nakon neke odredene cifre traze da sa ispravama potvrdis da si to ti, a u tvome slucaju nisi hehe. Predpostavljam da si samo primao i slao pare sa paypala. Napravi drugi acc, valjda ti nije puno love gore ostalo…

Pa onako ostala je neka fina svota novca pa da mi je nekako prebaciti ali izgleda da nema nista od toga

Pa koliko je ostalo? Na koga je nalog? Ako je vrijedna cifra falskivuj ime ako je vec nepostojeca osoba, fotosopiraj…Sta ti uopste traze? Meni je nedavno tako bilo limit da ce mi ugasit nalog, ja im napisao da je greska ha hu i nakon 24 h ukinui sve limite i napisu da je sve ok. Probaj i tako.