Problem sa RAM-om..?

pozdrav! imam problem PC mi zamrzne dok igram Wolfenstein: Enemy Territory (za ostale igre ne znam jer ih ne igram)…dok sam koristio samo 256 RAM memoriju (DDR1 PC3200) nisam imao nikakvi problema, ali sad kada sam dodao 1 GB Kingston PC2700 memoriju igra mi redovito zamrzne tako da nemam sta ciniti osim reset PC, sada sumnjam da li je to problem jer je jedna memory plocica PC2700 a druga PC3200, iako uopce ne kuzim koliko su kompaktibilne ove dvije memorije… konfiguracija je: Maticna ploca Asus K8N,CPU AMD Sempron 2800+, GeForce FX5800 128 MB, HD WD160…u cemu bi mogao biti problem ??

Jesi probao izvadit opet dodatnu memoriju pa opet sa starom probat? Radi?
Jesi probao SAMO sa novom memorijom? Ako ne ide, onda je ona očitno pokvarena.

(Ne)kompatibilnost različitih RAM-ova je često pitanje.
Ako ti obje pločice rade zasebno, znači da su u redu. Solucija je onda jednu pločicu prodati i nabaviti identičnu drugu. Bolja solucija je prodati obje i nabaviti jednu od 512 RAM-a i potrošiti nešto kn na razliku…

[quote=“ram”]Jesi probao izvadit opet dodatnu memoriju pa opet sa starom probat? Radi?
Jesi probao SAMO sa novom memorijom? Ako ne ide, onda je ona očitno pokvarena.

(Ne)kompatibilnost različitih RAM-ova je često pitanje.
Ako ti obje pločice rade zasebno, znači da su u redu. Solucija je onda jednu pločicu prodati i nabaviti identičnu drugu. Bolja solucija je prodati obje i nabaviti jednu od 512 RAM-a i potrošiti nešto kn na razliku…[/quote]nije bilo problema dok sam koristio staru RAM memoriju tj ova PC3200 256 MB…nista pokusat cu onda samo sa ovom “novom” Pc2700 pa cemu vidjeti kako radi…

Copyright © 2020 WM Forum - AboutContact - Sponsored by: Mydataknox & Webmaster.Ninja